Secure WordPress - en to pl translation catalogue (92 entries)

note: translators: plugin header field 'Description'
en: Little basics for secure your WordPress-installation.
pl: Podstawowe zabezpieczenie dla twojej witryny opartej na WordPress

en: Settings
pl: Ustawienia

en: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/secure-wordpress/">Documentation</a>
pl: <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/secure-wordpress/">Dokumentacja</a>

en: Options update.
pl: Aktualizacja opcji.

en: All entries in the database was cleared. Now deactivate this plugin.
pl: Wszystkie wpisy w bazie danych zostały usunięte. Możesz teraz deaktywować wtyczkę.

note: translators: plugin header field 'Name'
en: Secure WordPress
pl: Zabezpiecz WordPress

en: Version
pl: Wersja

en: History
pl: Historia

en: Author
pl: Autor

en: Options not updated - you don&lsquo;t have the privileges to do this!
pl: Opcje nie zostały zaktualizowane. Nie masz wystarczających uprawnień .

en: Entries were not deleted - you don&lsquo;t have the privileges to do this!
pl: Wpisy nie zostały usunięte. Nie masz wystarczających uprawnień .

en: Entries were not deleted - check the checkbox!
pl: Wpisy nie zostały usunięte - zaznacz checkbox!

en: All entries in the database were cleared.
pl: Wszystkie wpisy w bazie danych zostały wyczyszczone.

en: Entries were not deleted - check the checkbox or you don&lsquo;t have the privileges to do this!
pl: Wpisy nie zostały skasowane - upewnij się że checkbox jest zaznaczony,  bądź też nie masz wystarczających uprawnień.

en: Click to toggle
pl: Kliknij aby przełączyć

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Error-Messages
pl: Komunikaty błędów

en: Deactivates tooltip and error message at login of WordPress
pl: Deaktywuje podpowiedzi oraz komunikaty błędów podczas logowania do WordPress

en: WordPress Version
pl: Wersja WordPress

en: Removes version of WordPress in all areas, including feed, not in admin
pl: Usuwa informację o wersji WordPressa, łącznie z 'feed'. Nie dotyczy administratorów.

en: WordPress Version in Backend
pl: Wersja WordPress  na zapleczu

en: Removes version of WordPress on admin-area for non-admins. Show WordPress version of your blog only to users with the rights to edit plugins.
pl: Usuwa informację o wersji WordPress w panelu administratora dla osób nie będących administratorami. Pokazuje wersję twojego blogu tylko użytkownikom mającym prawa do edycji wtyczek.

en: creates an <code>index.php</code> file in <code>/plugins/</code> and <code>/themes/</code> to keep it from showing your directory listing
pl: Tworzy plik <code>index.php</code>w<code>/plugins/</code> i<code>/themes/</code> aby uniemożliwić listowanie folderów.

en: Remove Really Simple Discovery link in <code>wp_head</code> of the frontend
pl: Usuwa link do Really Simple Discovery w <code>wp_head</code> witryny

en: Remove Windows Live Writer link in <code>wp_head</code> of the frontend
pl: Usuwa link do Windows Lice Writer w <code>wp_head</code> witryny

en: Core Update
pl: Aktualizacja WordPress

en: Remove WordPress Core update for non-admins. Show message of a new WordPress version only to users with the right to update.
pl: Usuwa możliwość aktualizacji WordPress dla osób posiadających uprawnienia niższe niż administrator. Pokazuje komunikat o nowej wersji WordPressa tylko osobom z uprawnieniami do aktualizacji.

en: Plugin Update
pl: Aktualizacja wtyczki

en: Remove the plugin update for non-admins. Show message for a new version of a plugin in the install of your blog only to users with the rights to edit plugins.
pl: Usuwa możliwość aktualizacji wtyczek dla osób posiadających uprawnienia niższe niż administrator. Pokazuje komunikat o nowej wersji wtyczke tylko osobom z uprawnieniami do aktualizacji.

en: Theme Update
pl: Aktualizacja motywów

en: Remove the theme update for non-admins. Show message for a new version of a theme in the install of your blog only to users with the rights to edit themes.
pl: Usuwa możliwość aktualizacji motywów (themes) dla osób posiadających uprawnienia niższe niż administrator. Pokazuje komunikat o nowej wersji motywu tylko osobom z uprawnieniami do aktualizacji.

en: Block bad queries
pl: Zablokuj błędne zapytania

en: Protect WordPress against malicious URL requests, read more information at the <a href="http://perishablepress.com/press/2009/12/22/protect-wordpress-against-malicious-url-requests/" title="read this post" >post from Jeff Starr</a>
pl: Zabezpiecza WordPress przed  szkodliwymi żądaniami URL, możesz dowiedzież się więcej <a href="http://perishablepress.com/press/2009/12/22/protect-wordpress-against-malicious-url-requests/" title="read this post" > czytając ten wpis Jeffa Starr</a>

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Validate your site with a free malware scan from www.sitesecuritymonitor.com
pl: Sprawdź za darmo swoją witrynę pod względem zabezpieczeń na www.sitesecuritymonitor.com

en: Take us for a Test Drive - Free Scan
pl: Wypróbuj nas - DARMOWY SKAN WITRYNY

en: We understand you may have questions:
pl: Rozumiemy że możesz mieć jakieś pytania:

en: What does this do for me?
pl: Co będę z tego miał?

en: Am I really safe? I need to be sure.
pl: Czy na pewno witryna jest bezpieczna? Muszę być pewny.

en: Rest Assured, Site Security Monitor has you covered.
pl: Możesz być pewny, Site Security Monitor gwarantuje bezpieczeństwo witryny.

en: FREE scan looks for malware
pl: DARMOWY skan szuka luk  w zabezpieczeniach

en: FREE report of website vulnerabilities found
pl: DARMOWY raport znalezionych luk w zabezpieczeniach witryny

en: No setup, tuning and installation on your site - scan begins immediately
pl: Nie potrzeba ustawiać, instalować ani dopasowywać ustawień - skan zaczyna się natychmiast

en: We will deliver to you a detailed malware and web vulnerability report - FREE of charge.  You are free to use the report to resolve issues, show your boss that you are clean, or show your clients that the site you built is safe!
pl: Dostarczymy ci dokładny raport wszystkich luk w zabezpieczeniach - całkowicie za DARMO. Możesz użyć tego raportu w celu poprawienia zabezpieczeń, albo aby pokazać swemu szefowi że wszystko robisz jak trzeba chroniąc waszą witrynę, bądź też swoim klientom że strona którą dla nich zrobiłeś jest bezpieczna!.

en: ** Bonus: You will be able to use the Site Security Monitor "Safe-Seal" on your site after the scan - this shows the world that you are malware free!
pl: ** BONUS: Będziesz mógł użyć loga "Safe-Seal" na swojej witrynie po skanowaniu - pokażesz światu że twoja witryna jest bezpieczna!.

en: The form
pl: Formularz

en: Use the follow form or use it on <a href="http://www.sitesecuritymonitor.com/free-scan-for-secure-wordpress">our website</a>.
pl: Użyj poniższego formularza, bądż też wypełnij formularz<a href="http://www.sitesecuritymonitor.com/free-scan-for-secure-wordpress">na naszej stronie</a>.

en: Full Name
pl: Imię i nazwisko

en: *required
pl: *wymagane

en: eMail Adress
pl: adres e-mail

en: , eMail Address must match domain name
pl: , adres e-mail musi być zgodny ze skanowaną witryną

en: Website
pl: Strona internetowa

en: Phone
pl: Telefon

en: Yes, I need help!
pl: Tak, potrzebuję pomocy!

en: Call me
pl: Zadzwoń do mnie

en: Terms and Conditions
pl: Warunki umowy

en: , I accept
pl: , Akceptuję

en: Get my Free Web Scan
pl: Zacznij skanowanie mojej witryny

en: Color
pl: Kolor

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Red
pl: Czerwony

en: Brown
pl: Brązowy

en: Gray
pl: Szary

en: Text
pl: Tekst

en: Protected
pl: Chroniony

en: Secured
pl: Zabezpieczony

en: Scanned
pl: Skanowany

en: Protected by
pl: Chroniony przez

en: Orientation
pl: Orientacja

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Image border
pl: Obramowanie obrazka

en: Language
pl: Język

en: English (US)
pl: Angielski (US)

en: English (UK)
pl: Angielski (UK)

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: German
pl: Niemiecki

en: Italian
pl: Włoski

en: Japanese
pl: Japoński

en: Chinese (Simplified)
pl: Chiński (uproszczony)

en: Chinese (Traditional)
pl: Chiński (Tradycyjny)

en: Here is your generated code. Place it on your website (as html widget) to show that you are protected.
pl: Tutaj jest twój wygenerowany kod. Umieść go na stronie (jako widget HTML) aby pokazać że witryna jest chroniona.

en: Clear Options
pl: Wyczyść opcje

en: Click this button to delete the settings of this plugin. Deactivating Secure WordPress plugin removes any data that may have been created.
pl: Naciśnij przycisk poniżej aby usunąć ustawienia wtyczki. Deaktywacja wtyczki Secure WP usunie wszystkie ustwawienia które stworzyłeś przy jej pomocy.

en: Delete Options
pl: Usuń opcje

note: translators: plugin header field 'Author'
en: jremillard
pl: http://www.sitesecuritymonitor.com/secure-wordpress-plugin

note: translators: plugin header field 'AuthorURI'
en: http://www.sitesecuritymonitor.com/
pl: http://www.sitesecuritymonitor.com/secure-wordpress-plugin

en: Thankyou for using our plugin! You are free to use the scan below (outputs HTML for easy copy-pasting) into your blog.  This seal does not give you scanning services - it simple does the basics of wordpress security - as recommended by the community and our own experiences with our customers.<br/>Should you wish to get regular vulnerability and malware scanning services, please <a href="http://www.sitesecuritymonitor.com/wordpress-secure-plugin/">see our main page here...</a>
pl: Dziękujęmy za używanie naszej wtyczki! Możesz użyć kodu poniżej (HTML - dla łatwego kopiuj-wklej) i wkleić go na swoim blogu. Wtyczka ta co prawda nie oferuje skanowania twojej witryny w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach, ale dzięki niej możesz zabezpieczyć najbardziej podstawowe obszary WordPress. <br/>Jeżeli chcesz aby twoja domena była skanowana regularnie <a href="http://www.sitesecuritymonitor.com/wordpress-secure-plugin/">odwiedź naszą stronę internetową...</a>

en: Source
pl: Źródło

en: WP Version on Scripts/Styles
pl: Wersje skryptów/styli WP

en: Removes version of WordPress on the url form scripts and stylesheets only on frontend.
pl: Usuwa wersję WordPressa na URL ze skryptów i styli na witrynie (frontend).
