FireStats 1.5.11 - en to uk translation catalogue (478 entries)

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Total : %s page views and %s visits
uk: Всього: %s переглядів сторінок та %s візитів

en: Last 24 hours : %s page views and %s visits
uk: %s переглядів сторінок та %s візитів за добу

en: You are not authorized to access FireStats
uk: Ви не авторизовані для доступу до FireStats

en: Title:
uk: Заголовок:

en: Hide FireStats logo
uk: Сховати логотип FireStats

en: Popular posts
uk: Популярні записи

en: Number to show
uk: Показувати:

en: Days ago (Empty for all time)
uk: Днів тому (порожньо, якщо необхідно показати все):

en: %s readers
uk: %s читачів

en: Pages displayed :
uk: Переглядів сторінок:

en: Unique visitors :
uk: Унікальних відвідувачів:

en: Pages displayed in last 24 hours :
uk: Переглянуто сторінок за добу:

en: Unique visitors in last 24 hours :
uk: Унікальних відвідувачів за добу:

en: RSS subscribers
uk: RSS передплатники

en: pages viewed
uk: сторінок переглянуто

en: today
uk: сьогодні

en: visits
uk: відвідувань

en: Powered by FireStats
uk: Процює з FireStats

en: Error
uk: Помилка

en: Access denied
uk: В доступі відмовлено

en: Error connecting to database, check your database server
uk: Помилка з'єднання за базою даних. Перевірте роботу вашого сервера.

en: To access the configuration screen, please delete %s
uk: Щоб отримати доступ до екрану налаштувань, будь ласка видаліть %s

en: Login
uk: Логін

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Remember me for the next 14 days
uk: Запам'ятати мене на 14 днів

en: Forgot your password? click %s.
uk: Забули пароль? Натисніть %s.

en: here
uk: тут

en: Stop
uk: Стоп

en: Compacting...
uk: Архівування...

en: Stopping...
uk: Зупинка...

en: Compact now
uk: Архівувати зараз

en: Abort
uk: Відмінити

en: Start
uk: Старт

en: Canceled
uk: Відмінено

en: Session expired, press ok to reload
uk: Сесія прострочена. Натисніть ОК для оновлення сторінки

en: Upgrading, do not interrupt
uk: Оновлення. Не переривати!

en: Try again
uk: Спробувати ще

en: You need to select one or more bots
uk: Необхідно вибрати одного або більше ботів

en: You need to select one or more urls
uk: Необхідно вибрати один або більше URL

en: You need to select a record from the table
uk: Виберіть запис із таблиці

en: You need to select one or more IP addresses
uk: Необхідно вибрати одну або більше IP адресу

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Delete
uk: Видалити

en: Transfer
uk: Передача

en: User name and password are required to connect to database
uk: Для доступу до бази даних необхідні ім'я користувача та пароль

en: Error establishing mySQL database connection
uk: Помилка установлення з'єднання з базою даних MySQL

en: Database name is required to connect to database
uk: Для підключення до бази даних необхідно вказати її назву

en: mySQL database connection is not active
uk: З'єднання з базою даних MySQL не активне

en: Unexpected error while querying database
uk: Виникла невідома помилка під час обробки запиту бази даних

en: Can't disconnect: %s
uk: Неможливо від'єднатися: %s

en: Not connected
uk: Не приєднаний

en: Unexpected output: %s
uk: Невідомий вивід:  %s

en: Invalid integer : %s
uk: Неприпустиме значення integer: %s

en: Invalid or none positive integer : %s
uk: Неприпустиме або від'ємне значення integer: %s

en: Invalid IP address
uk: Неприпустима IP-адреса

en: Excluded users list saved
uk: Список вилучених користувачів збережено

en: Added %s to bots list
uk: %s додан до списку ботів

en: Empty string is not allowed
uk: Пусті рядки недозволені

en: Removed
uk: Видалено

en: Not using configuration file
uk: Файл налаштувань не використовується

en: Not installed inside Wordpress
uk: Не встановленний в Wordpress

en: Failed to delete fs-config.php : %s
uk: Неможливо видалити fs-config.php : %s

en: Error upgrading tables
uk: Помилка при оновленні таблиць

en: Error installing tables
uk: Помилка при встановленні таблиць

en: %s days can be compacted, database size %s
uk: Можуть бути заархівовані дані за %s днів. Розмір бази даних: %s

en: IP-to-country database is already up-to-date
uk: База даних IP-to-country вже оновлена

en: An error has occured while trying to update the IP-to-country database
uk: Відбулася помилка під час оновлення бази даних IP-to-country

en: file
uk: файл

en: You can update the database manually by downloading this %s and extracting it into %s
uk: Ви можете оновити базу даних вручну. Скачайте %s та розпакуйте в %s

en: this
uk: це

en: You can update the database manually by opening %s and downloading the <b>zip_url</b>, and extracting it into %s
uk: Ви можете оновити базу даних вручну. Відкрийте %s та скачайте <b>zip_url</b>. Після цього розпакуйте архів в %s

en: Error updating bots list: %s
uk: Помилка під час оновлення списку ботів: %s

en: Successfully updated bots list
uk: Список ботів успішно оновлений

en: Error purging excluded records: %s
uk: Помилка під час видалення вилучених записів: %s

en: Purged excluded records
uk: Вилучені записи видалено

en: Error connecting to database
uk: Помилка під час встановлення з'єднання з базою даних

en: Compacting %s days, %s done, database size is %s
uk: Архівування даних за %s днів, %s завершено. Розмір бази даних: %s

en: %d of %d
uk: %d із %d

en: Incorrect user-name or password
uk: Невірне ім'я користувача та пароль

en: User name not specified
uk: Ім'я користувача не вказано

en: Email not specified
uk: Email не вказан

en: Password not specified
uk: Пароль не вказан

en: Passwords did not match
uk: Паролі не співпадають

en: Empty password
uk: Пустий пароль

en: Error connecting to database (%s)
uk: Помилка з'єднання за базою даних (%s)

en: Invalid email address
uk: Невірна адреса email

en: A user with this name already exists
uk: Користувач з таким ім'ям уже існує

en: A user with this email address already exists
uk: Користувач з таким email уже існує

en: Invalid site id: %s
uk: Неправильний id сайта: %s

en: FireStats is properly installed in the database
uk: FireStats успішно встановлено в базу даних

en: FireStats is not configured
uk: FireStats не налагоджено

en: Database error, check your configuration: %s
uk: Помилка бази даних. Перевірте налаштування: %s

en: FireStats is not installed in the database
uk: FireStats не встановлено в базі даних

en: FireStats database needs to be upgraded
uk: Базу даних FireStats необхідно оновити

en: The FireStats database version is newer than this code version, you need to upgrade FireStats
uk: Версія бази даних FireStats вища за версію самої системи. Необхідно оновити FireStats

en: Unknown database status code
uk: Код стану бази даних невідомий

en: Database error: %s
uk: Помилка бази даних: %s

en: Invalid regular expression, see %s for more information
uk: Невірний regexp. Для одержання додаткової інформації натисніть %s

en: Error accessing database
uk: Помилка доступу до бази даних

en: Error creating database
uk: Помилка при створенні бази даних

en: Error creating user
uk: Помилка при створенні користувача

en: Error creating tables
uk: Помилка при створенні таблиць

en: Error saving configuration
uk: Помилка при збереженні конфігурації

en: Wrong password
uk: Невірний пароль

en: FireStats tables are not installed
uk: Таблиці FireStats не встановленні

en: FireStats is installed
uk: FireStats встановленний

en: Another FireStats database detected
uk: Виявлена інша база даних FireStats

en: New database created successfuly
uk: Нова база даних з успіхом створена

en: Unexpected error code %s
uk: Невідомий код помилки %s

en: Not configured
uk: Не налаштован

en: FireStats configuration file
uk: файл налаштувань FireStats

en: Wordpress configuration file
uk: файл налаштувань Wordpress

en: External configuration
uk: Зовнішній файл налаштувань

en: Configuration file %s is not writable, you can either:
uk: Файл налаштувань %s знаходиться в режимі 'тільки читання'. Ви можете:

en: Fix the problem by making it writable
uk: Виправити проблему, зробивши його доступним для записування

en: download the %s and upload it into %s
uk: Скачати %s та завантажити його в %s

en: Operation already in progress
uk: Дія вже виконується

en: Data compacting is already in progress
uk: Архівування вже виконується

en: MySQL 4.1.14 or newer is required for data compacting support
uk: Для підтримки архівування даних необхідно MySQL 4.1.14 або вище

en: Site name not specified
uk: Назва сайта не вказано

en: Site ID must be a positive number
uk: ID сайта повинен бути додатнім

en: A site with the ID %s already exists
uk: Сайт із ID %s вже існує

en: No site with the id %s exists
uk: Сайта із ID %s  не існує

en: New site_id must not be empty
uk: Новий site_id не може бути порожнім

en: Can't move the hits to the same site
uk: Неможливо передавати хіти на один і той самий сайт

en: Empty url pattern
uk: Порожній шаблон URL

en: The URL already exists
uk: URL вже існує

en: Invalid IP address: %s
uk: Невірна IP адреса: %s

en: First IP address must be smaller than second IP address
uk: Перша IP-адреса повинна бути менша, ніж друга

en: The IP address(s) already exists
uk: IP-адресса(и) вже існує(ють)

en: The bot wildcard %s is already in the database
uk: Шаблон бота %s вже занесений до бази даних

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Error opening file : %s
uk: Помилка при відкритті файлу: %s

en: Error exporting bots list
uk: Помилка під час єкспорту ботів

en: If you have any problems or questions, please visit the %s
uk: Якщо у вас виникли проблеми або запитання, будь ласка, завітайте на %s

en: FireStats homepage
uk: домашню сторінку FireStats

en: Support FireStats
uk: Підтримайте FireStats

en: Log out %s
uk: Вийти %s

en: Demo
uk: Демонстрація

en: Hide
uk: Сховати

en: Unknown site type
uk: Невідомий тип сайта

en: Collect hits from PHP pages
uk: Збирати хіти із будь-якої сторінки PHP

en: To allow FireStats to track access to your pages, you need to add the following line inside the head tag of each of the pages you want to monitor (the page must be a php page).
uk: Для того, щоб FireStats збирав дані про доступ до ваших сторінок, ви повинні додати наступний рядок в тег head тих ваших PHP-сторінок, доступ до котрих ви бажаєте відслідковувати

en: A typical page header will look like this:
uk: Типовий заголовок сторінки повинен мати приблизно такий вигляд:

en: Collect hits from any HTML page
uk: Збирати хіти із будь-якої сторінки HTML

en: To allow FireStats to track access to your pages, you need to add the following line inside the head or body tag of each of the pages you want to monitor.
uk: Для того, щоб FireStats збирав дані про доступ до ваших сторінок, ви повинні додати наступний рядок в тег head або body тих ваших сторінок, доступ до котрих ви бажаєте відслідковувати.

en: The WordPress plugin registers itself automatically when it's activated
uk: Після того, як ви його ввімкнули, плагін Wordpress реєструється автоматично

en: plugin
uk: плагін

en: module
uk: модуль

en: Collect hits from a %s site
uk: Зібрати хіти із сайта %s

en: and then configure it in the administration menu with the path %s and the ID %s
uk: і далі налаштуйте це в пінелі управління із шляхом %s та ID %s

en: and then edit the lines in %s to contain this:
uk: і далі відредагуйте рядки в %s, котрі мають це:

en: To collect statistics from your %s site your need to install the %s
uk: Щоб зібрати статистику із сайта %s, ви повинні встановити %s

en: Link here
uk: Посилання тут

en: Name
uk: Ім'я

en: Security level
uk: Рівень безпеки

en: Admin
uk: Адміністратор

en: User
uk: Користувач

en: Add a new user
uk: Додати нового користувача

en: Page
uk: Сторінка

en: Type
uk: Тип

en: Page views
uk: Переглядів сторінок:

en: How to integrate with this site
uk: Як налаштувати підрахунок хітів

en: Orphaned hits
uk: Втрачені хіти

en: Page %s of %s
uk: Сторінка %s із %s

en: Add a new site
uk: Додати новий сайт

en: Generic PHP site
uk: Звичайний сайт на PHP

en: Generic HTML site
uk: Звичайний сайт на HTML

en: Invalid
uk: Невірний

en: You are not allowed to view the statistics of any site, please contact your system administrator
uk: У вас не має права для перегляду статистики сайтів. Зв'яжіться із адміністратором.

en: All
uk: Всі

en: Show statistics from
uk: Показати статистику для

en: unknown
uk: Невідомо

en: TimeStamp
uk: Дата та час

en: Referrer
uk: Реферал

en: Image
uk: Зображення

en: No data yet, go get some hits
uk: Немає даних. Необхідно отримати хоча б декілька хітів.

en: Empty
uk: Порожньо

en: Start date is missing
uk: Не вказана початкова дата

en: End date is missing
uk: Не вказана кінцева дата

en: Please wait...
uk: Будь ласка зачекайте...

en: %d hits from %s
uk: %d хітів із %s

en: Others
uk: Інші

en: System information
uk: Системна інформація

en: You can help by sending anonymous system information that will help make better decisions about new features
uk: Ви можете допомогти нам у розробці нових функцій FireStats, надіславши інформацію про вашу систему

en: The information will be sent anonymously, but a unique identifier will be sent to prevent duplicate entries from the same FireStats
uk: Звіт відсилається анонімно, але у вашій базі даних цим даним буде надано унікальний ідентифікатор, щоб виключити дублювання інформації

en: Page views in last 24 hours
uk: Переглядів сторінок за добу:

en: Page views since midnight
uk: Переглядів сторінок із півночі:

en: Visits in last 24 hours
uk: Відвідувань за 24 години:

en: Visits since midnight
uk: Відвідувань з півночі

en: Page %s of %s (%s hits)
uk: Сторінка %s із %s (%s хітів)

en: Import bots list
uk: Імпортувати список ботів

en: Select bot-list file
uk: Виберіть файл із списком ботів

en: Import type
uk: Тип імпорту

en: Add to bots list
uk: Додати до списку ботів

en: Replace bots list
uk: Замінити список ботів

en: Send File
uk: Відіслати файл

en: Incorrect file format
uk: Невірний формат файлу

en: Error importing bots list : %s
uk: Помилка під час імпорту списку ботів: %s

en: bots list imported successfully
uk: імпорт списку ботів успішно закінчено

en: Error creating temporary file
uk: Помилка при створенні тимчасового файлу

en: Error opening connection to %s
uk: Помилка підключення до %s

en: Error sending request to %s
uk: Помилка відправлення запиту до %s

en: Server returned error %s for %s
uk: Сервер повернув помилку %s для %s

en: Error reading data from %s : %s
uk: Помилка читання даних із %s : %s

en: Error extracting IP-to-country database: %s
uk: Помилка розпакування IP-to-country бази даних: %s

en: Unsupported file type : %s
uk: Непідтримуваний тип файлу: %s

en: can't update ip-to-country database, read-only directory : %s
uk: Неможливо оновити базу даних ip-to-country, директорія знаходиться в режимі 'тільки читання': %s

en: can't update ip-to-country database, read-only file : %s
uk: Неможливо оновити базу даних ip-to-country, файл знаходиться в режимі 'тільки читання': %s

en: Error installing new IP-to-country database
uk: Помилка установлення нової бази даних IP-to-country

en: Successfuly updated IP-to-country database
uk: База даних IP-to-country успішно оновлена

en: Error updating version file : %s
uk: Помилка оновлення файлу версії: %s

en: Create administrator user
uk: Створити адміністратора

en: You need to create an administrator user for FireStats.
uk: Вам необхідно створити адміністратора для FireStats.

en: The administrator has full control over FireStats, and will be able to create other users/administrators from the administration interface
uk: Адміністратор має повний контроль над FireStats та може створювати інших користувачів/адміністраторів

en: User name
uk: Ім'я користувача

en: Verify password
uk: Перевірка пароля

en: Create user
uk: Створити користувача

en: Database status
uk: Статус бази даних

en: Upgrade to database version %d
uk: Оновити базу даних до версії %d

en: Open diagnostics page
uk: Перейти на сторінку діагностики

en: Configuration source : %s
uk: Джерело налаштувань: %s

en: To use wordpress database, click this button.
uk: Щоб використовувати базу даних Wordpress, натисніть цю кнопку.

en: FireStats database configuration will be lost.
uk: Налаштування бази даних FireStats будуть втрачені.

en: Use Wordpress database
uk: Використовувати базу даних Wordpress

en: To perform one of the following actions:
uk: Щоб виконати одну із наступних дій:

en: Attach to an existing FireStats installation
uk: Приєднатися до вже існуючої установки FireStats

en: Install FireStats into an existing database
uk: Встановити FireStats до вже існуючої бази даних

en: Create a new database and install FireStats there
uk: Створити нову базу даних та встановити FireStats до неї

en: Follow instructions in the help
uk: Дотримуйтесь інструкцій у розділі 'Допомога'

en: Database host
uk: Сервер бази даних

en: Database name
uk: Назва бази даних

en: Database user name
uk: Користувач бази даних

en: Database password
uk: Пароль бази даних

en: Tables prefix
uk: Префікс бази даних

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Click to install and switch to new FireStats tables
uk: Натисніть для завершення установлення FireStats

en: Install tables
uk: Встановити таблиці

en: Click to use this FireStats database
uk: Натисніть, щоб використовувати цю базу даних FireStats

en: Use this database
uk: Використовувати цю базу даних

en: To create a new database, an administrator user should be used in the above fields.
uk: Щоб створити нову базу даних, ви повинні вказати дані адміністратора

en: However, For security reason, it is recommended not to use a database administrator user for day to day operations.
uk: Тим не менш, з причин збереження безпеки ми не радимо використовувати дані адміністратора бази даних для щоденних операцій

en: Enter new user name and password for FireStats, this user will only have access to the FireStats database
uk: Введіть нове ім'я користувача та пароль для FireStats. Цей користувач буде мати доступ тільки до бази даних FireStats

en: If you will not specify user and password the Admin user and password will be used.
uk: Якщо ви не вкажете ім'я користувача та пароль, тоді будуть використовуватися базові Адміністратор з його паролем.

en: FireStats User name
uk: Ім'я користувача FireStats

en: FireStats password
uk: Пароль FireStats

en: Create database
uk: Створити базу даних

en: Help
uk: Допомога

en: Attach to an existing FireStats database
uk: Приєднатися до вже існуючої бази даних FireStats

en: Enter the parameters in the table, press %s, and then %s.
uk: Введіть необхідні параметри до таблиці, натисніть %s, потім %s.

en: Enter the parameters into the table, <u>you need to enter a database administrator user</u>. press %s, and then enter FireStats database user and password, and finally press %s.
uk: Введіть необхідні параметри до таблиці. <u>Ви повинні ввести ім'я та пароль адміністратора бази даних</u>. Натисніть %s, введіть ім'я користувача та пароль бази даних FireStats, після чого натисніть %s.

en: Options
uk: Налаштування

en: Select language
uk: Оберіть мову

en: Save
uk: Зберегти

en: How to translate to a new language
uk: Як перекласти на іншу мову

en: Select your time zone
uk: Оберіть вашу часову зону:

en: Time zone selection requires %s or newer
uk: Вибір часової зони портебує %s або вище

en: Select WHOIS provider
uk: Оберіть провайдера WHOIS:

en: Exclude hits
uk: Вилучені хіти

en: Purge excluded records stored in the database
uk: Видалити вилучені записи із бази даних

en: Purge
uk: Видалити

en: User agent
uk: User-agent

en: Automatic update
uk: Автоматичне оновлення

en: Update now
uk: Оновити зараз

en: Import
uk: Імпорт

en: Export
uk: Експорт

en: IP address
uk: IP-адреси

en: URL/Referrer
uk: URL/Реферал

en: Compact old data
uk: Архівування старих даних

en: %s compact data older than %s
uk: %s архівувати дані старші ніж %s

en: Automatic version check
uk: Автоматична перевірка оновлень

en: Automatically check if there is a new version of FireStats (recommended)
uk: Автоматично перевіряти наявність нових версій FireStats (рекомендується).

en: Hits processing mode
uk: Режим обробки хітів

en: This section allow you to modify the way FireStats handles incoming hits. it is useful to fine tune FireStats for sites with very high load.
uk: В цьому розділі ви можете управляти тим, як FireStats обробляє хіти. Для сайтів із високим навантаженням необхідно дуже ретельно налаштувати FireStats.

en: MySQL 5.0 or newer is required for faster processing modes
uk: Для покращеного режиму обробки даних необхідна MySQL 5.0 або вище

en: Overriden by conf.php
uk: Заборонено conf.php

en: IP-to-country database
uk: База даних IP-to-country

en: IP-to-country database version : %s
uk: Версія IP-to-country бази даних: %s

en: Automatically check if there is a new version of IP-to-country database
uk: Автоматично перевіряти наявність нових версій бази даних IP-to-country

en: Update IP-to-country database now (only if needed)
uk: Оновити базу даних IP-to-country зараз (тільки якщо необхідно)

en: Update
uk: Оновити

en: Automatically
uk: Автоматично

en: Manually
uk: Вручну

en: Please select
uk: Будь ласка виберіть

en: One week
uk: Тиждень

en: Two weeks
uk: Два тижня

en: One month
uk: Місяць

en: Two months
uk: Два місяця

en: Three months
uk: Три місяця

en: Half a year
uk: Півроку

en: One year
uk: Рік

en: Two years
uk: Два роки

en: Process immediately (Slow)
uk: Обробляти відразу (повільно)

en: Buffer hits (Fast)
uk: Буферизувати хіти

en: Manage sites
uk: Управління сайтами

en: Search
uk: Пошук

en: Clear
uk: Очистити

en: Warning, you can really mess things up from here, be careful!
uk: Обережно! Тут можна все дуже сильно зіпсувати!

en: FireStats can collect statistics from multiple sites (on the same server).
uk: FireStats може збирати статистику із декількох сайтів на одному сервері. Для цього:

en: The site need to be registered in the sites table
uk: Cайт повинен бути зареєстрований у таблиці сайтів

en: The site should be configured to use its ID when reporting a hit, click on the help button next to the site you created for more information
uk: Cайт повинен бути налоштований для використування із цим ID при підрахунку хітів. Натисніть на кнопку 'Допомога' поряд із назвою сайта, щоб отримати додаткову інформацію

en: Click %s for more information
uk: Щоб знати більше, натисніть %s

en: Refresh statistics
uk: Оновити статистику

en: Not a positive number :
uk: Не додатне число

en: Auto refresh every
uk: Автооновлення кожні

en: minutes
uk: хвилин

en: Apply
uk: Застосувати

en: Status
uk: Статус

en: Last 24 hours
uk: Останні 24 години

en: Since midnight
uk: З півночі

en: Visits
uk: Відвідувань:

en: RSS Subscribers
uk: RSS передплатники:

en: Recent referrers
uk: Останні джерела трафіка

en: Show at most %s items for the last %s days, sorted by %s
uk: Показати %s елементів за останні %s днів. Сортувати як: %s

en: Search terms
uk: Пошукові запити

en: Show at most %s search terms for %s
uk: Показати %s пошукових запитів за %s

en: Start date:
uk: Початкова дата:

en: End date:
uk: Кінцева дата:

en: Recent popular pages
uk: Популярні сторінки

en: Show at most %s items for the last %s days
uk: Показати %s елементів за останні %s днів

en: Browsers
uk: Браузери

en: Show items for the last %s days
uk: Показати дані за %s останніх днів

en: Operating systems
uk: Операційні системи

en: Countries
uk: Країни

en: Hits table
uk: Таблиця хітів

en: Number of hits to show
uk: Скільки хітів відображати

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Filter
uk: Фільтр

en: Newest first
uk: Найновіші

en: Most hits first
uk: Найпопулярніші

en: the last 24 hours
uk: Останні 24 години

en: the last week
uk: Останній тиждень

en: the last month
uk: Останній місяць

en: the three months
uk: Три місяці

en: the last six months
uk: Останні півроку

en: the last year
uk: Останній рік

en: all time
uk: Весь час

en: time range
uk: Указати проміжок

en: Tools
uk: Інструменти

en: This section contains various tools
uk: Цей розділ містить різноманітні додаткові інструменти

en: I agree to send system information
uk: Я згоден відіслати інформацію про систему

en: Diagnostics
uk: Діагностика

en: System diagnostics page
uk: Діагностика модуля

en: Open
uk: Перейти

en: PHP Version
uk: Версія PHP

en: MySQL Version
uk: Версія MySQL

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Database cache
uk: Кеш бази даних

en: The following section can recalculate different aspects of the database. you don't normally need to use it.
uk: Тут можна оновити різноманітні параметри бази даних. Зазвичай, немає необхідності використовувати цю функцію.

en: Recalculate country codes
uk: Перерахувати коди країн

en: Rebuild database cache
uk: Перебудувати кеш бази даних

en: Recalculate search engine terms
uk: Перерахувати пошукові запити

en: Manage users
uk: Управління користувачами

en: You can manage users here
uk: Ви можете управляти користувачами тут

en: Statistics widget
uk: Віджет статистики

en: You can configure the sidebar widgets from %s
uk: Ви можете налаштувати віджети для бічної панелі %s

en: The statistics widget requires the %s plugin for optimal usage.
uk: Для оптимального використання віджету статистики необхідний плагін: %s

en: Widgets
uk: Віджети

en: You can also manually add the following code to your theme sidebar:
uk: Ви також можете ручним способом вставити цей код у бічну панель вашої теми оформлення

en: Comments icons
uk: Іконки для коментарів

en: Add flag icon to comments
uk: Додавати до коментарів іконку прапора країни

en: Add browser and operating system icons to comments
uk: Додавати до коментарів іконки  браузера та операційної системи

en: Blog footer
uk: Нижній колонтитул блога

en: Add FireStats footer to blog
uk: Додати FireStats до нижнього колонтитула сайта

en: Show statistics in footer
uk: Показувати статистику в нижньому колонтитулі сайта

en: Excluded users
uk: Вилучені користувачі

en: WordPress users selected here will not be counted in the statistics
uk: Ці вибрані користувачі WordPress не будуть занесені до статистики:

en: Permissions
uk: Права

en: Select the minimum user role that can access FireStats (Only administrators can manage FireStats)
uk: Оберіть мінімальну роль користувача, котрий може отримати доступ до FireStats (управляти FireStats можуть тільки адміністратори)

en: Administrator
uk: Адмімістратор

en: Editor
uk: Редактор

en: Author
uk: Автор

en: Contributor
uk: Співробітник

en: Subscriber
uk: Передплатник

en: Advanced
uk: Додатково

en: WordPress site ID, every hit From this blog is recorded with this as the source Site ID
uk: ID сайта WordPress. Кожен хіт із цього блога записується в базу даних з відповідним ID сайта.

en: This should be the same ID as the Site ID in the sites table. you don't normally need to change this.
uk: ID повинен відповідати значенню ID у таблиці сайтів. Ви не можете його змінювати.

en: This will update the titles of the blog posts inside FireStats, you don't normally need to use it
uk: Оновити заголовки записів журналу в FireStats. Зазвичай, у вас немає необхідності користуватися цією функцією.

en: Recalculating matching bots
uk: Перерахувати співпадаючих ботів

en: Recalculating matching IP addresses
uk: Перерахувати співпадаючі IP-адреси

en: Recalculating matching urls
uk: Перерахувати співпадаючі URL

en: FireStats is under maintenance, please try again later
uk: FireStats зачинений на профілактику. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Statistics
uk: Статистика

en: Settings
uk: Налаштування

en: WordPress settings
uk: Налаштування WordPress

en: Database
uk: База даних

en: Users management
uk: Управління користувачами

en: Sites management
uk: Управління сайтами

en: FireStats tools
uk: Інструменти FireStats

en: System test
uk: Перевірка системи

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Done, took %s second
uk: Закінчено за %s секунд

en: %d seconds ago
uk: %d секунд тому

en: One minute ago
uk: Хвилину тому

en: %d minutes ago
uk: %d хвилин тому

en: one hour ago
uk: Годину тому

en: %d hours ago
uk: %d годин тому

en: One day ago
uk: День тому

en: %d days ago
uk: %d днів тому

en: One week ago
uk: Тиждень тому

en: %d weeks ago
uk: %d тижнів тому

en: %d months ago
uk: %d місяців тому

en: One year ago
uk: Рік тому

en: %d years ago
uk: %d років тому

en: Failed to check version at %s, reason : %s
uk: Неможливо перевірити оновлення %s. Причина: %s

en: A new version of the IP-to-country database is available! you can update it from the settings tab
uk: Доступна нова версія IP-to-country! Ви можете оновити її на вкладці 'Налаштування'.

en: Version %s is available! click %s for more info
uk: Доступна нова версія %s! Натисніть %s для більшої інформації

en: Error opening %s
uk: Помилка відктиття %s

en: Exclude IP address
uk: Вилучити IP

en: Single
uk: Один

en: Range
uk: Діапазон

en: IP Address
uk: IP адреса

en: Range start
uk: Початок діапазону

en: Range end
uk: Кінець діапазону

en: Close
uk: Закрити

en: Exclude URL or referrer
uk: Вилучити URL або джерело трафіку

en: Excluded url/referrer
uk: Вилучені URL/джерела трафіку

en: Yes (Recommended)
uk: Так (Рекомендовано)

en: No
uk: Ні

en: Compacting old data
uk: Архівування старих даних

en: FireStats can tranform old data to a more compact form,
uk: FireStats може перебудовувати старі дані в більш компактну форму.

en: This will reduce storage size and improve performance at the cost of losing some information which is not essential.
uk: Це скоротить зайняте ними місце на сервері та покращить продуктивність, але ви втратите деяку несуттєву інформацію.

en: it is highly recommended that you allow FireStats to do this automatically.
uk: Дуже радимо вам дозволити FireStats робити це автоматично.

en: Click %s if you would like FireStats to automatically compact data older than %s days
uk: Натисніть %s, якщо ви хочете, щоб FireStats автоматично архівував дані старіші %s днів

en: Click %s if you want to compact data manually or change compacting options (From the Settings tab)
uk: Натисніть %s, якщо ви хочете архівувати дані вручну або змінити налаштування стиснення (вкладка 'Налаштування')

en: Delete site
uk: Видалити сайт

en: This will delete this site from the database, the operation is irreversible!
uk: Ви збираєтесь видалити сайт із бази даних. Ця дія необоротна!

en: What do you want to do with the site hits?
uk: Передати хіти на інший сайт?

en: Delete all the hits
uk: Видалити всі хіти

en: Transfer the hits to another site
uk: Передати хіти до іншого сайту

en: Enter an existing site ID to transfer the hits to
uk: Введіть ID сайта, на котрий ви хочете передати хіти

en: No such user
uk: Такого користувача не знайдено

en: Delete user
uk: Видалити користувача

en: You can help by sending anonymous system information that will help make better decisions about new features.
uk: Ви можете допомогти нам в розробці нових функцій для FireStats, виславши анонімний звіт про вашу систему.

en: You can change this later from the Tools tab
uk: Ви можете змінити це пізніше на вкладці 'Інструменти'

en: Do you agree to send anonymous system information?
uk: Ви згодні вислати анонімний звіт про вашу систему?

en: Sure, send system information
uk: Звичайно, відправте інформацію про систему

en: Nope, don't send
uk: Ні, не висилати

en: Even though FireStats is free, it takes a lot of time and hard work to develop and maintain.
uk: Звичайно, FireStats безкоштовний, але ми витратили багато часу на його розробку та підтримку. Це туже важка праця.

en: If you like FireStats and would like to show your support for the hard work I put into it, You can make a small Donation. Even a $5 donation would be greatly appreciated.
uk: Якщо вам подобається FireStats та ви хочете підтримати нас у цій нелегкій справі, ви можете зробити невелике пожертвування. Ми дуже цінуємо кожні 5$, вкладені вами.

en: Yeah, I want to help
uk: Звичайно, я допомогу

en: Nah, go away
uk: Ні, дякую

en: Maybe later
uk: Можливо пізніше

en: Already donated
uk: Уже пожертвував

en: All sites
uk: Всіх сайтів

en: Specific sites
uk: Конкретних сайтів

en: Edit user
uk: Редагувати користувача

en: Create a new user
uk: Створити нового користувача

en: New password (Optional)
uk: Новий пароль (не обов'язково)

en: Verify new password
uk: Підтвердження нового пароля

en: User can access statistics from
uk: Користувач має доступ до статистики для

en: Comma separated list of allowed site ids (example : 1,4,6)
uk: Список дозволених ID сайтів, розділених комами (наприклад: 1,4,6)

en: Edit site
uk: Редагувати сайт

en: Create a new site
uk: Створити новий сайт

en: Baseline page views
uk: Базові перегляди сторінок:

en: Baseline visitors
uk: Базові відвідувачі:

en: Message
uk: повідомлення

en: This page will allow you to change the password of any user in FireStats.
uk: На цій сторінці ви зможете змінити пароль будь-якого користувача

en: For security reasons, you must first edit the file %s
uk: З точки зору безпеки ви повинні спочатку відредагувати файл %s

en: and change the line %s to %s and then refresh this page.
uk: та змінити строку %s на %s а після цього оновити сторінку.

en: Don't forget to change it back when you are done.
uk: Не забудьте повернути все назад після того як закінчите.

en: IMPORTANT
uk: ВАЖЛИВО

en: You can request an password reset email from here. If it does not work or you don't know your username or email, you can also change your password using the %s
uk: Тут ви можете запитати листа для скидання пароля. Якщо раптово це не працює або ви забули своє ім'я користувача аба пароль, ви можете змінити пароль скориставшися %s

en: Emergency user management page
uk: Сторінка швидкого редагування користувачів

en: A user with this username and email was not found
uk: Користувача з таким ім'ям та email не знайдено

en: FireStats password recovery
uk: Відновлення пароля FireStats

en: Click %s to change your FireStats password, this link will work for a short time
uk: Натисніть %s для зміни вашего пароля FireStats, це посилання буде працювати лише короткий період часу

en: Email sent
uk: Email відправлено

en: Failed to send email
uk: Помилка при відправленні Email

en: Failed, maybe too much time have passed since you generated the email? %s
uk: Помилка. Можливо, з часу відправлення email пройшло багато часу. %s

en: try again
uk: зпробувати щє

en: New password
uk: Новий пароль

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: Email address
uk: Email-адреса

en: Send password reset email
uk: Email для скидання пароля выдправлено
