FireStats - en to nl translation catalogue (289 entries)

en: Loading...
nl: Laden...

en: Total : %s page views and %s visits
nl: Totaal: %s paginaweergaves en %s bezoeken

en: Last 24 hours : %s page views and %s visits
nl: Laatste 24 uur: %s paginaweergaves en %s bezoeken

en: Only blog administrators can access FireStats
nl: Alleen Administrators van het blog kunnen FireStats openen

en: Pages displayed :
nl: Pagina's getoond:

en: Unique visitors :
nl: Unieke bezoekers:

en: Pages displayed in last 24 hours :
nl: Paginaweergaves in de afgelopen 24 uur

en: Unique visitors in last 24 hours :
nl: Unieke bezoekers in de afgelopen 24 uur

en: pages viewed
nl: pagina's gezien

en: today
nl: vandaag

en: visits
nl: bezoeken

en: Powered by FireStats
nl: Powered bij FireStats

en: FireStats is installed inside WordPress
nl: FireStats is geïnstalleerd bij Wordpress

en: Please access it from the WordPress admin interface
nl: Gebruik het beheer scherm van Wordpress

en: Not a positive number :
nl: Geen positief nummer :

en: Session expired, press ok to reload
nl: Uw sessie is verlopen, klik op OK om opnieuw in te laden

en: Unsupported action code : %s
nl: Niet ondersteunde bewerking, code: %s

en: Unexpexted output: %s
nl: Onverwachte output: %s

en: Saved %d entries to show
nl: %d entries opgeslagen om te laten zien

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Imported %d records from Counterize
nl: %d records van Counterize geïmporteerd

en: Import
nl: Importeer

en: An Error occured while importing from Counterize : %s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het importeren uit Counterize : %s

en: Added %s to exclude list
nl: %s toegevoegd aan de uitsluitlijst

en: Removed %s from exclude list
nl: %s verwijderd van de uitsluitlijst

en: Excluded users list saved
nl: Lijst met uitgesloten gebruikers opgeslagen

en: Added %s to bots list
nl: %s bots toegevoegd aan de lijst

en: Empty string is not allowed
nl: Een lege waarde is hier niet toegestaan

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Not using configuration file
nl: Configuratie bestand niet in gebruik

en: Not installed inside Wordpress
nl: Niet geïnstalleerd op Wordpress

en: Failed to delete fs-config.php : %s
nl: Het verwijderen van fs-config.php is mislukt : %s

en: Error creating config file:
nl: Fout opgetreden bij het schrijven van het configuratie bestand:

en: Error upgrading tables
nl: Fout opgetreden bij het upgraden tabellen

en: Error installing tables
nl: Fout bij het installeren van tabellen

en: Error rebuilding database cache
nl: Het opnieuw bouwen van de database cache is mislukt

en: Database cache rebuilt successfully
nl: Het opnieuw bouwen van de database cache is gelukt.

en: Unkown field: %s
nl: Onbekend veld: %s

en: IP-to-country database is already up-to-date
nl: De IP-land database is al bijgewerkt

en: An error has occured while trying to update the IP-to-country database
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het updaten van de IP-land database.

en: file
nl: bestand

en: You can update the database manually by downloading this %s and extracting it into %s
nl: U kunt de database handmatig updaten door %s op te halen en uit te pakken in %s

en: this
nl: dit

en: You can update the database manually by opening %s and downloading the <b>zip_url</b>, and extracting it into %s
nl: U kunt de database handmatig updaten door %s op te openen en <b>zip_url</b> te downloaden. Daarna dient deze uitgepakt te worden in %s.

en: Error
nl: Fout

en: Error updating bots list: %s
nl: Probleem bij het bijwerken van de bots list: %s

en: Successfully updated bots list
nl: Het bijwerken van de bots list is goed gegaan.

en: Error purging excluded records: %s
nl: Fout bij het verwijderen van uitgesloten records: %s

en: Purged excluded records
nl: Uitgesloten records verwijderd.

en: Error connecting to database
nl: Fout bij het verbinden met de database

en: FireStats is properly installed in the database
nl: FireStats is correct geïnstalleerd in de database

en: FireStats is not configured
nl: FireStats is niet geconfigureerd

en: Database error, check your configuration
nl: Database fout, controleer uw configuratie

en: FireStats is not installed in the database
nl: FireStats is niet geïnstalleerd in de database

en: FireStats database need to be upgraded
nl: De FireStats database dient bijgewerkt te worden.

en: The FireStats database version is newer this code version, you need to upgrade FireStats
nl: Versie van de FireStats database is hoger dan de code die nu in gebruik is, u dient FireStats bij te werken

en: Unknown database status code
nl: Onbekende database status code

en: Error accessing database
nl: Fout bij het benaderen van de database

en: Cannot write configuration file (read only file or directory)
nl: Kan de configuratie file niet schrijven (alleen leesbaar bestand of map)

en: Error creating database
nl: Fout bij het aanmaken van de database

en: Error creating user
nl: Fout bij het maken van gebruiker

en: Error creating tables
nl: Fout bij het maken van tabellen

en: Error saving configuration
nl: Fout bij het schrijven van de configuratie

en: Password not specified
nl: Geen wachtwoord opgegeven

en: Wrong password
nl: Verkeerd wachtwoord

en: FireStats tables are not installed
nl: De tabellen van FireStats zijn niet geïnstalleerd

en: FireStats is installed
nl: FireStats is geïnstalleerd

en: Another FireStats database detected
nl: Er is een andere FireStats database gevonden

en: New database created successfuly
nl: Het aanmaken van de nieuwe database is gelukt

en: Configuration is locked
nl: Configuratie is gesloten

en: Error changing lock file
nl: Probleem bij het aanpassen van het slot bestand

en: Configuration unlocked
nl: Configuratie is mogelijk

en: Unexpected error code %s
nl: Onverwachte foutcode %s

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: FireStats configuration file
nl: FireStats configuratie bestand

en: Wordpress configuration file
nl: Wordpress configuratie bestand

en: Database error: %s
nl: Database fout: %s

en: Counterize not detected
nl: Counterize niet gevonden

en: Site name not specified
nl: De naam van de site is niet opgegeven

en: Site ID must be a positive number
nl: Site ID dient een positief getal te zijn

en: A site with the ID %s already exists
nl: Een site met het ID %s bestaat al

en: No site with the id %s exists
nl: Er bestaat geen site met het ID %s

en: Invalid IP address: %s
nl: Foutief IP adres: %s

en: The IP address %s is already in the database
nl: Het IP adres %s staat al in de database

en: The bot wildcard %s is already in the database
nl: De bot wildcard %s staat al in de database

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Others
nl: Overigen

en: Error opening file : %s
nl: Fout bij openen van bestand: %s

en: Support FireStats
nl: Ondersteun FireStats

en: Page views
nl: Pagina weergaven

en: Visits
nl: Bezoeken

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Even though FireStats is free, it takes a lot of time and hard work to develop and maintain.<br/>
nl: FireStats is gratis. Het kost veel tijd en lange uren om het te maken en te onderhouden.<br/ >

en: If you like FireStats and would like to show your support for the hard work I put into it, You can make a small Donation. Even a $5 donation would be greatly appreciated.<br/>
nl: Als je FireStats handig vindt en je steun wil laten blijken voor het harde werk wat de maker erin stopt, kan je een kleine donatie doen. Zelfs €5 wordt erg gewaardeerd. <br />

en: Yeah, I want to help
nl: Ja, ik wil helpen

en: Nah, go away
nl: Nah, hou toch op

en: Maybe later
nl: Misschien later

en: Already donated
nl: Ik heb al gedoneerd.

en: %d seconds ago
nl: %d seconden geleden

en: %d minutes ago
nl: %d minuten geleden

en: one hour ago
nl: één uur geleden

en: %d hours ago
nl: %d uur geleden

en: one day ago
nl: één dag geleden

en: %d days ago
nl: %d dagen geleden

en: %d weeks ago
nl: %d weken geleden

en: %d months ago
nl: %d maanden geleden

en: %d years ago
nl: %d jaar geleden

en: Error exporting bots list
nl: Fout bij het exporteren van de bots list

en: Unknown site type
nl: Onbekend type site

en: Collect hits from PHP pages
nl: Verzamel hits van PHP pagina's

en: To allow FireStats to track access to your pages, you need to add the following line inside the head tag of each of the pages you want to monitor (the page must be a php page).
nl: Om toegang tot uw site door FireStats te laten monitoren, dient u de volgende regel in de header van de pagina's welke u wilt laten monitoren toe te voegen (dit moeten php pagina's zijn).

en: A typical page header will look like this:
nl: Een voorbeeld van een header:

en: The WordPress plugin registers itself automatically when the its activated
nl: De plugin voor WordPress registreerd zichzelf automatisch als deze wordt geactiveerd

en: Collect hits from a %s site
nl: Verzamel hits van een %s site

en: and then configure it in the administration menu with the path %s and the ID %s
nl: vervolgens dient deze in het menu Beheer geconfigureerd te worden met het path %s en het ID %s

en: and then edit the lines in %s to contain this:
nl: en pas dan de regels in %s aan zodat ze het volgende bevatten:

en: To collect statistics from your %s site your need to install the %s
nl: Om statistieken te verzamelen van een %s site dient %s geïnstalleerd te worden

en: Name
nl: Naam

en: How to integrate with this site
nl: Hoe te integreren met deze site

en: Orphaned hits
nl: Verweesde bezoeken

en: Add a new site
nl: Voeg een nieuwe site toe

en: Generic PHP site
nl: Generieke PHP pagina

en: Invalid
nl: Niet geldig

en: All
nl: Alle

en: Show statistics from
nl: Laat statistieken zien van

en: unknown
nl: Onbekend

en: TimeStamp
nl: Datum

en: Referrer
nl: Verwijzing

en: Image
nl: Plaatje

en: No data yet, go get some hits
nl: Er is nog geen data, zorg dat je wat hits krijgt

en: Empty
nl: Leeg

en: excluded
nl: uitgesloten

en: (%d hits) (%d more from %s)
nl: (%d hits) (%d meer van %s)

en: %d hits from %s
nl: %d hits van %s

en: Import bots list
nl: Importeer bots list

en: Select bot-list file
nl: Selecteer bot-list bestand

en: Import type
nl: Importeer type

en: Add to bots list
nl: Voeg toe aan de bots list

en: Replace bots list
nl: Vervang de bots list

en: Send File
nl: Stuur bestand

en: Incorrect file format
nl: Onjuist bestandsformaat

en: Error importing bots list : %s
nl: Fout bij het importeren van de bots list: %s

en: bots list imported successfully
nl: Het importeren van de bots list is goed gegaan.

en: Error creating temporary file
nl: Fout bij het creëeren van het tijdelijke bestand

en: Error opening connection to %s
nl: Fout bij het verbinden met %s

en: Error sending request to %s
nl: Probleem bij het verzenden van verzoek naar %s

en: Error reading data from %s : %s
nl: Probleem bij het lezen van %s : %s

en: Error extracting IP-to-country database: %s
nl: Probleem bij het uitpakken van de IP-land database: %s

en: Unsupported file type : %s
nl: Niet ondersteunde actie, code: %s

en: can't update ip-to-country database, read-only directory : %s
nl: Kan de IP-land database niet bijwerken, de directory is alleen leesbaar: %s

en: can't update ip-to-country database, read-only file : %s
nl: Kan de IP-land database niet bijwerken, het bestand is alleen leesbaar: %s

en: Error installing new IP-to-country database
nl: Probleem bij het installeren van de nieuwe IP-land database

en: Successfuly updated IP-to-country database
nl: Het bijwerken van de IP-land database is goedgegaan

en: Error updating version file : %s
nl: Probleem bij het bijwerken van het versie bestand: %s

en: Click to upgrade
nl: Klik om op te waarderen

en: Upgrade
nl: Werk bij

en: Configuration source : %s
nl: Configuratie bron: %s

en: To use wordpress database, click this button.
nl: Om de database van Wordpress te gebruiken, click op deze knop

en: FireStats database configuration will be lost.
nl: De configuratie van de FireStats database zal verloren gaan.

en: Use Wordpress database
nl: Gebruik de Wordpress database

en: To perform one of the following actions:
nl: Om een van de volgende acties uit te voeren:

en: Attach to an existing FireStats installation
nl: Gebruik een bestaande FireStats installatie

en: Install FireStats into an existing database
nl: Installeer FireStats in een bestaande database

en: Create a new database and install FireStats there
nl: Maak een nieuwe database, en installeer FireStats daarin

en: Follow instructions in the help
nl: Volg de instructies onder help

en: Database name
nl: Database naam

en: Database user name
nl: Database gebruikersnaam

en: Database password
nl: Database wachtwoord

en: Tables prefix
nl: Tabel prefix

en: Test connection
nl: Test de connectie

en: Click to install and switch to new FireStats tables
nl: Click om te installeren en over te gaan op de nieuwe FireStats tabellen

en: Install tables
nl: Installeer tabellen

en: Click to use this FireStats database
nl: Klik om deze FireStats database te gebruiken

en: Use this database
nl: Gebruik deze database

en: To create a new database, an administrator user should be used in the above fields.
nl: Om een nieuwe database te maken, dienen de gegevens van een beheerdersaccount in bovenstaande velden ingevuld te worden.

en: However, For security reason, it is recommanded not to use a database administrator user for day to day operations.
nl: Om veiligheidsredenen is het niet aan te raden om altijd een beheerdersaccount te gebruiken.

en: Enter new user name and password for FireStats, this user will only have access to the FireStats database
nl: Vul een nieuwe gebruikersnaam en wachtwoord in voor FireStats, deze gebruiker heeft alleen toegang tot de FireStats database

en: If you will not specify user and password the Admin user and password will be used.
nl: Indien U geen gebruikersnaam en wachtwoord invult, zal het beheerdersaccount gebruikt worden

en: FireStats User name
nl: FireStats gebruikersnaam

en: FireStats password
nl: FireStats wachtwoord

en: Create database
nl: Creëer database

en: Attach to an existing FireStats database
nl: Verbind met een bestaande FireStats database

en: Enter the parameters in the table, press %s, and then %s.
nl: Vul de parameters in in de tabel, click op %s, daarna op %s

en: Enter the parameters into the table, <u>you need to enter a database administrator user</u>. press %s, and then enter FireStats database user and password, and finally press %s.
nl: Vul de parameters in in de tabel, <u>U moet een database beheerdersaccount invullen</u>. Klik op %s, en vul dan de FireStats database gebruiker en wachtwoord in, klik als laatste op %s.

en: Configuration locked
nl: Configuratie vergrendeld

en: To change the database configuration you need to unlock it, please enter the password.
nl: Om de database configuratie te veranderen dient U deze te ontgrendelen. Vul het wachtwoord in.

en: if you forgot your password you can simply delete the file %s from firestats/php directory.
nl: Indien U het wachtwoord vergeten bent, kunt u het bestand %s uit de firestats/php directory verwijderen

en: Database configuration is locked, to unlock for 5 minutes enter the lock password.
nl: De configuratie van de database is vergrendeld, om deze voor 5 minuten te ontgrendelen vul het vergrendel wachtwoord in.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Unlock
nl: Ontgrendel

en: Database configuration is open for changes, enter a password to lock.
nl: De database configuratie kan veranderd worden, vul een wachtwoord in om deze te vergrendelen.

en: Lock
nl: Vergrendelen

en: Import in progress
nl: De import is bezig

en: You can import your hits from another statistics system here.
nl: U kunt uw hits uit een andere meetsysteem hier importeren.

en: Recalculate database cache
nl: Bouw de database cache opnieuw

en: In case of data consistency problems, The database cache may need to be rebuilt.
nl: In geval van data inconsistentie, kan het noodzakelijk zijn om de database cache weg te gooien en opnieuw op te bouwen.

en: Its not normally needed, but it does not cause any damage
nl: Dit is normaal niet nodig, maar het veroorzaakt geen problemen

en: %s detected
nl: %s gevonden

en: %s was not detected
nl: %s is niet gevonden

en: You need to select an bot you want to remove from the table
nl: U dient een bot uit te zoeken welke u wilt verwijderen uit de tabel

en: Invalid IP address
nl: Ongeldig IP adres

en: You need to select an IP address you want to remove from the table
nl: U dient het IP adres wat u wilt verwijderen te selecteren in de tabel

en: Automatic version check
nl: Automatische versie controle

en: Automatically check if there is a new version of FireStats (recommended)
nl: Controleer automagisch of er een nieuwe versie van FireStats is (aanbevolen)

en: IP-to-country database
nl: IP-land database

en: IP-to-country database version : %s
nl: IP-land database versie: %s

en: Automatically check if there is a new version of IP-to-country database
nl: Controleer automatisch of er een nieuwe versie van IP-land database is (aanbevolen)

en: Update IP-to-country database now (only if needed)
nl: Werk de IP-land database nu bij (indien dit nodig is)

en: Update
nl: Werk bij

en: Options
nl: Opties

en: Select language
nl: Kies taal

en: Save
nl: Bewaar

en: How to translate to a new language
nl: Hoe te vertalen naar een andere taal

en: Select your time zone
nl: Selecteer uw tijdzone.

en: Time zone selection requires %s or newer
nl: Tijdzone selectie vereist versie %s of nieuwer

en: Select WHOIS provider
nl: Selecteer WHOIS provider

en: Exclude hits
nl: Uitgesloten hits

en: Save excluded records (not recommended)
nl: Sla uitgesloten records op (niet aangeraden)

en: Purge excluded records stored in the database
nl: De bot wildcard %s staat al in de database

en: Purge
nl: Leeggooien

en: Bots list
nl: Lijst met webrobots

en: Add
nl: Voeg toe

en: Remove
nl: Verwijder

en: Automatic update
nl: Automatisch bijwerken

en: Update now
nl: Werk nu bij

en: Export
nl: Exporteer

en: Excluded IPs
nl: Uitgesloten IP nummers

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Delete
nl: Verwijder

en: Transfer
nl: Overdragen

en: Manage sites
nl: Beheer sites

en: Clear
nl: Wis

en: Close
nl: Sluit

en: This will delete this site from the database, the operation is irreversible!
nl: Dit verwijderd deze site uit de database, deze aktie is niet terug te draaien!

en: What do you want to do with the site hits?
nl: Wat wilt u doen met de hits van deze site?

en: Delete all the hits
nl: Verwijder alle hits

en: Transfer the hits to another site
nl: Draag de hits over naar een andere site

en: Enter an existing site ID to transfer the hits to
nl: Voer een bestaand ID van een site in, om de hits naartoe te verplaatsen

en: Warning, you can really mess things up from here, be careful!
nl: Let op! Dit kan goed mis gaan!

en: FireStats can collect statistics from multiple sites (on the same server).
nl: FireStats kan statistieken verzamelen van meerdere sites (op één en dezelfde server).

en: The site need to be registered in the sites table
nl: De site moet opgenomen worden in de sites tabel

en: The site should be configured to use its ID when reporting a hit, click on the help button next to the site you created for more information
nl: De site dient te worden geconfigureerd om het ID te gebruiken om een hit te registreren. Klik op de help knop naast de site welke u gecreëerd heeft voor meer informatie.

en: Click %s for more information
nl: Klik %s voor meer informatie

en: here
nl: hier

en: Refresh statistics
nl: Ververs de statistieken

en: Auto refresh every
nl: Ververs elke

en: minutes
nl: minuten

en: Apply
nl: Toepassen

en: Page views in last 24 hours
nl: Paginaweergaves in de afgelopen 24 uur

en: Visits in last 24 hours
nl: Bezoeken in de afgelopen 24 uur

en: Recent referrers
nl: Recente verwijzingen

en: Days ago
nl: Dagen geleden

en: Recent popular pages
nl: Populaire pagina's

en: Operating systems
nl: Besturingssystemen

en: Countries
nl: Counterize

en: Hits table
nl: Hits tabel

en: Number of hits to show
nl: Aantal weer te geven hits

en: User agent
nl: User Agent

en: Statistics widget
nl: Statistieken widget

en: You can configure the sidebar widget from %s
nl: U kunt de sidebar widget %s configureren

en: The statistics widget requires the %s plugin for optimal usage.
nl: De statistieken widget heeft de %s plugin nodig om optimaal te functioneren.

en: You can also manually add the following code to your theme sidebar:
nl: U kunt ook handmatig de volgende code toevoegen aan de sidebar van uw thema.

en: Comments icons
nl: Comments iconen

en: Add flag icon to comments
nl: Voeg vlag icoon toe aan comments

en: Add browser and operating system icons to comments
nl: Voeg browser en besturingssysteem iconen to aan comments

en: Blog footer
nl: Blog voettekst

en: Add FireStats footer to blog
nl: Voeg FireStats voettekst toe aan het blog

en: Show statistics in footer
nl: Laat statistieken zien onderaan de pagina

en: Excluded users
nl: Uitgesloten gebruikers

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: WordPress site ID, every hit From this blog is recorded with this as the source Site ID
nl: WordPress site ID, elke hit van dit blog wordt ermee opgeslagen als het ID van de site

en: This should be the same ID as the Site ID in the sites table. you don't normally need to change this.
nl: Dit zou hetzelfde ID moeten zijn als de site ID in de sites tabel. Normaal gesproken hoeft u dit niet te veranderen.

en: Hide
nl: Verberg

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Settings
nl: Instellingen

en: WordPress settings
nl: WordPress instellingen

en: Error getting version information from %s : %s
nl: Fout bij het ophalen van versie informatie van %s : %s

en: A new version of the IP-to-country database is available! you can update it from the settings tab
nl: Een nieuwe versie van de IP-land database is beschikbaar! U kunt deze bijwerken vanuit de instellingen tab

en: Version %s is available! click %s for more info
nl: Versie %s is beschikbaar! Klik %s voor meer informatie

en: Error opening %s
nl: Fout bij openen %s

en: User name and password are required to connect to database
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord zijn nodig om met de database te kunnen verbinden

en: Error establishing mySQL database connection
nl: Probleem bij het verbinden met de MySQL database

en: Database name is required to connect to database
nl: De naam van de database is nodig om verbinding te maken

en: mySQL database connection is not active
nl: De connectie naar de MySQL database werkt niet

en: Unexpected error while querying database
nl: Onverwachte fout bij het benaderen van de database

en: Can't disconnect: %s
nl: Kan de verbinding niet verbreken: %s

en: Not connected
nl: Niet verbonden
