FireStats 1.6 - en to lv translation catalogue (478 entries)

en: Loading...
lv: Ielādē...

en: Total : %s page views and %s visits
lv: Kopā: %s apskatītas lapas un %s apmeklējumu

en: Last 24 hours : %s page views and %s visits
lv: Pēdējās 24 stundās: %s apskatītas lapas un %s apmaklējumu

en: You are not authorized to access FireStats
lv: Tev nav FireStats piekļuves tiesību

en: Title:
lv: Virsraksts:

en: Hide FireStats logo
lv: Paslēpt FireStats logo

en: Popular posts
lv: Populārākie ieraksti

en: Number to show
lv: Numurs, ko parādīt

en: Days ago (Empty for all time)
lv: Dienas atpakaļ (tukš, lai parādītu visu)

en: %s readers
lv: %s lasītāju

en: Pages displayed :
lv: Parādītas lapas :

en: Unique visitors :
lv: Unikālie apmeklētāji:

en: Pages displayed in last 24 hours :
lv: Pēdējās 24 stundās parādītas lapas:

en: Unique visitors in last 24 hours :
lv: Pēdējo 24 stundu unikālie apmeklētāji:

en: RSS subscribers
lv: Parakstījušies uz barotnēm (RSS)

en: pages viewed
lv: apskatītas lapas

en: today
lv: šodien

en: visits
lv: apmeklējumi

en: Powered by FireStats
lv: Darbina FireStats

en: Error
lv: Kļūda

en: Access denied
lv: Piekļuve liegta

en: Error connecting to database, check your database server
lv: Kļūda savienojoties ar datu bāzi. Pārbaudi datu bāzes serveri

en: To access the configuration screen, please delete %s
lv: Lai piekļūtu konfigurācijas logam, lūdzu nodzēs %s

en: Login
lv: Ielogoties

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Remember me for the next 14 days
lv: Atcerēties mani nākamās 14 dienas

en: Forgot your password? click %s.
lv: Aizmirsi paroli? Spied šeit %s.

en: here
lv: šeit

en: Stop
lv: Apturēt

en: Compacting...
lv: Saspiest...

en: Stopping...
lv: Apstādina...

en: Compact now
lv: Arhivēt tagad

en: Abort
lv: Atcelt

en: Start
lv: Sākt

en: Canceled
lv: Atcelts

en: Session expired, press ok to reload
lv: Sesija beigusies. Nospied OK lai ielādētu pa jaunam

en: Upgrading, do not interrupt
lv: Notiek atjaunināšana. Lūdzu nepārtrauc!

en: Try again
lv: Mēģini vēlreiz

en: You need to select one or more bots
lv: Izvēlies vismaz vienu botu

en: You need to select one or more urls
lv: Izvēlies vismaz vienu linku

en: You need to select a record from the table
lv: Izvēlies ierakstu no tabulas

en: You need to select one or more IP addresses
lv: Izvēlies vismaz vienu IP adresi

en: Automatic
lv: Automātiski

en: Delete
lv: Dzēst

en: Transfer
lv: Pārsūtīt

en: User name and password are required to connect to database
lv: Lietotājvārds un parole ir nepieciešami, lai pievienotos datubāzei

en: Error establishing mySQL database connection
lv: Kļūda savienojumā ar MySQL datubāzi

en: Database name is required to connect to database
lv: Lai pievienotos datubāzei, ir nepieciešams datubāzes nosaukums

en: mySQL database connection is not active
lv: savienojums ar MySQL datubāzi nav aktīvs

en: Unexpected error while querying database
lv: Nezināma kļūda notika pievienošanās datubāzei pieprasījuma laikā

en: Can't disconnect: %s
lv: Nevar atslēgties no %s

en: Not connected
lv: Nav pieslēgts

en: Unexpected output: %s
lv: Nezināms izvads: %s

en: Invalid integer : %s
lv: Nepareiza vienība: %s

en: Invalid or none positive integer : %s
lv: Nepareiza vai negatīva vienība : %s

en: Invalid IP address
lv: Kļūdaina IP adrese

en: Excluded users list saved
lv: Neiekļauto lietotāju sarakasts ir saglabāts

en: Added %s to bots list
lv: %s ir pievienots botu sarakstam

en: Empty string is not allowed
lv: Tukšas rindas nav pieļaujamas

en: Removed
lv: Dzēsts

en: Not using configuration file
lv: Konfigurācijas fails netiek lietots

en: Not installed inside Wordpress
lv: Nav instalēts iekš Wordpress

en: Failed to delete fs-config.php : %s
lv: Nevarēja dzēst fs-config.php: %s

en: Error upgrading tables
lv: Kļūda atjauninot / uzlabojot tabulas

en: Error installing tables
lv: Kļūda izveidojot tabulas

en: %s days can be compacted, database size %s
lv: Datus var arhivēt par %s dienām. Datubāzes izmērs ir %s

en: IP-to-country database is already up-to-date
lv: Jau ir jaunākais IP-to-country adrešu saraksts

en: An error has occured while trying to update the IP-to-country database
lv: Kļuda mēģinot atjaunināt IP-to-country datubāzi

en: file
lv: fails

en: You can update the database manually by downloading this %s and extracting it into %s
lv: Tu vari tajaunināt datubāzi to lejupielādējot no %s un atpakojot to %s

en: this
lv: tas

en: You can update the database manually by opening %s and downloading the <b>zip_url</b>, and extracting it into %s
lv: Vari atjaunināt datubāzi atverot %s un lejupielādējot <b>zip_url</b>. Pēc tam to atpako %s

en: Error updating bots list: %s
lv: Kļūda atjauninot botu sarakstu: %s

en: Successfully updated bots list
lv: Botu saraksts atjaunināts veiksmīgi

en: Error purging excluded records: %s
lv: Kļūda dzēšot neiekļaujamos ierakstus: %s

en: Purged excluded records
lv: Neiekļaujamie ieraksti ir izdzēsti

en: Error connecting to database
lv: Kļūda pievienojoties datubāzei

en: Compacting %s days, %s done, database size is %s
lv: Datu arhivēšana par %s dienām %s pabeigta. Datubāzes izmērs ir %s

en: %d of %d
lv: %d no %d

en: Incorrect user-name or password
lv: Kļūdains lietotājvārds vai parole

en: User name not specified
lv: Nav norādīts lietotājvārds

en: Email not specified
lv: E-pasts nav norādīts

en: Password not specified
lv: Nav norādīta parole

en: Passwords did not match
lv: Paroles nesakrīt

en: Empty password
lv: Tukša parole

en: Error connecting to database (%s)
lv: Kļūda pievienojoties (%s) datubāzei

en: Invalid email address
lv: Kļūdaina e-pasta adrese

en: A user with this name already exists
lv: Lietotājs ar tādu vārdu jau pastāv

en: A user with this email address already exists
lv: Lietotājs ar tādu e-pasta adresi jau pastāv

en: Invalid site id: %s
lv: Kļūdains saita ID: %s

en: FireStats is properly installed in the database
lv: FireStats ir veiksmīgi uzstādīts datubāzē

en: FireStats is not configured
lv: FireStats nav nokonfigurēts

en: Database error, check your configuration: %s
lv: Datubāzes kļūda, pārbaudi iestatījums: %s

en: FireStats is not installed in the database
lv: FireStats nav uzstādīts datubāzē

en: FireStats database needs to be upgraded
lv: Ir nepieciešams atjaunināt FireStats datubāzi

en: The FireStats database version is newer than this code version, you need to upgrade FireStats
lv: FireStats datubāzes versija ir jaunāka par šī koda versiju. Ir nepieciešams jaunināt (upgrade) FireStats

en: Unknown database status code
lv: Nezināms datubāzes statusa kods

en: Database error: %s
lv: Datubāzes kļūda: %s

en: Invalid regular expression, see %s for more information
lv: Nepareizs 'regular expression', papildus informācijai skatīt %s

en: Error accessing database
lv: Kļūda piekļūstot datubāzei

en: Error creating database
lv: Kļūda izveidojot datubāzi

en: Error creating user
lv: Kļūda izveidojot lietotāju

en: Error creating tables
lv: Kļūda izveidojot tabulas

en: Error saving configuration
lv: Kļūda saglabājot iestatījumus

en: Wrong password
lv: Kļūdaina parole

en: FireStats tables are not installed
lv: FireStats tabulas nav izveidotas

en: FireStats is installed
lv: FireStats ir uzstādīts

en: Another FireStats database detected
lv: Ir atrasta vēl viena FireStats datubāze

en: New database created successfuly
lv: Veiksmīgi izveidota jauna datubāze

en: Unexpected error code %s
lv: Nezināmas kļūdas kods %s

en: Not configured
lv: Nav nokonfigurēts

en: FireStats configuration file
lv: FireStats konfigurācijas fails

en: Wordpress configuration file
lv: Wordpress konfigurācijas fails

en: External configuration
lv: Ārējā konfigurācija

en: Configuration file %s is not writable, you can either:
lv: Konfigurācijas fails %s ir 'Read only' režīmā. Tu vari:

en: Fix the problem by making it writable
lv: izlabot problēmu dodot tam rakstīšanas atļaujas

en: download the %s and upload it into %s
lv: lejupielādēt %s un ielikt to %s

en: Operation already in progress
lv: Funkcija jau tiek darbināta

en: Data compacting is already in progress
lv: Dati jau tiek kompresēti

en: MySQL 4.1.14 or newer is required for data compacting support
lv: Lai tiktu nodrošināta datu kompresēšanas funkcija ir nepieciešams MySQL 4.1.14 vai jaunāks

en: Site name not specified
lv: Nav norādīts saita nosaukums

en: Site ID must be a positive number
lv: Saita ID ir jābūt pozitīvam numuram

en: A site with the ID %s already exists
lv: Saits ar ID numuru %s jau pastāv

en: No site with the id %s exists
lv: Saits ar ID numuru %s neeksistē

en: New site_id must not be empty
lv: Ir jāieraksta jaunā saita ID numurs

en: Can't move the hits to the same site
lv: Nevar klikšķus pārcelt uz to pašu saitu

en: The URL already exists
lv: Šāda adrese jau pastāv

en: Invalid IP address: %s
lv: Nepareiza IP adrese: %s

en: First IP address must be smaller than second IP address
lv: Pirmai IP adresei jābūt mazākai par otro

en: The IP address(s) already exists
lv: Šī IP adrese jau ir ierakstīta

en: The bot wildcard %s is already in the database
lv: Bota šablons %s jau ir datubāzē

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Error opening file : %s
lv: Kļūda atverot failu : %s

en: Error exporting bots list
lv: Kļūda eksportējot batu sarakstu

en: If you have any problems or questions, please visit the %s
lv: Ja jums ir radušās problēmas, vai ir kādi jautājumi, lūdzu apmeklējiet: %s

en: FireStats homepage
lv: FireStats mājaslapa

en: Support FireStats
lv: Atbalsti FireStats

en: Log out %s
lv: Iziet no %s

en: Demo
lv: Demonstrācija

en: Hide
lv: Paslēpt

en: Unknown site type
lv: Nezināms saita tips

en: Collect hits from PHP pages
lv: Vākt klikšķu statistiku no PHP-lapām

en: To allow FireStats to track access to your pages, you need to add the following line inside the head tag of each of the pages you want to monitor (the page must be a php page).
lv: Lai ļautu FireStats reģistrēt piekļuvi jūsu saitam, ir jāievieto sekojoša rinda katras lapas galvenē (head tag). Tām ir jābūt PHP lapām

en: A typical page header will look like this:
lv: Tipiska lapas galvene izskatīsies apmēram šādi:

en: Collect hits from any HTML page
lv: Vāc klikšķu statistiku par HTML lapām

en: To allow FireStats to track access to your pages, you need to add the following line inside the head or body tag of each of the pages you want to monitor.
lv: Lai atļautu FireStats vākt apmeklējumu statistiku, ir nepieciešamms ievietot sekojošu rindu katras lapas 'head' vai 'body' daļā

en: The WordPress plugin registers itself automatically when it's activated
lv: WordPress spraudnis, kad tas tiek aktivizēts, reģistrē pats sevi automātiski

en: plugin
lv: spraudnis

en: module
lv: modulis

en: Collect hits from a %s site
lv: Saglabāt klikšķus no %s saita

en: and then configure it in the administration menu with the path %s and the ID %s
lv: un tad to konfigurē saita administratīvajā sadaļā ar šādu ceļu %s un %s ID numuru

en: and then edit the lines in %s to contain this:
lv: un tad rediģē rindas iekš %s lai tas saturētu:

en: To collect statistics from your %s site your need to install the %s
lv: Lai vāktu statistiku no saita %s, ir jāustāda %s

en: Link here
lv: Links šeit

en: Name
lv: Nosaukums

en: Email
lv: E-pasts

en: Security level
lv: Drošības līmenis

en: Admin
lv: Administrators

en: User
lv: Lietotājs

en: Add a new user
lv: Pievienot jaunu lietotāju

en: Page
lv: Lapa

en: Type
lv: Tips

en: Page views
lv: Apskatītas lapas:

en: How to integrate with this site
lv: Kā to integrēt šajā saitā

en: Orphaned hits
lv: Pazaudētie klikšķi

en: Page %s of %s
lv: %s. lapa no %s lapām kopā

en: Add a new site
lv: Pievienot jaunu saitu

en: Generic PHP site
lv: Standarta PHP lapa

en: Generic HTML site
lv: Parasts HTML saits

en: Invalid
lv: Nav pareizs

en: You are not allowed to view the statistics of any site, please contact your system administrator
lv: Tev nav tiesības apskatīt saitu statistiku. Lūdzu sazinies ar savu sistēmas administratoru.

en: All
lv: visas lapas

en: Show statistics from
lv: Parādīt statistiku:

en: unknown
lv: nezināms

en: TimeStamp
lv: Datums / Laiks

en: Referrer
lv: No kurienes:

en: Image
lv: Attēls

en: UserAgent
lv: Lietotāja sistēma

en: No data yet, go get some hits
lv: Nav datu, ir nepieciešami vismaz pāris lapas apmeklējumi

en: Empty
lv: Tukš

en: Start date is missing
lv: Trūkst sākuma datuma

en: End date is missing
lv: Trūkst beigu datuma

en: Please wait...
lv: Lūdzu gaidi...

en: %d hits from %s
lv: %d klikšķu no %s

en: Others
lv: Citi

en: System information
lv: Informācija par sistēmu

en: You can help by sending anonymous system information that will help make better decisions about new features
lv: Tu vari palīdzēt uzlabot šo produktu, sūtot anonīmu informāciju par sistēmu. Tas palīdzēs pieņemt lemumus par jaunu iespēju un funkciju izveidi

en: The information will be sent anonymously, but a unique identifier will be sent to prevent duplicate entries from the same FireStats
lv: Informācija būs anonīma. Īpašs identifikācijas numurs tiks piešķirts, lai novērstu datu dublēšanos no viena un tā paša FireStats

en: Page views in last 24 hours
lv: Apskatītas lapas pēdējo 24 stundu laikā:

en: Page views since midnight
lv: No pusnakts parādītas lapas

en: Visits in last 24 hours
lv: Apmeklējumu skaits pēdējo 24 stundu laikā

en: Visits since midnight
lv: Apmeklējumi kopš pusnakts

en: Page %s of %s (%s hits)
lv: Lapa %s no %s (klikšķi - %s)

en: Import bots list
lv: Importēt botu sarakstu

en: Select bot-list file
lv: Izvēlēties botu saraksta failu

en: Import type
lv: Importēšanas veids

en: Add to bots list
lv: Pievienot botu sarakstam

en: Replace bots list
lv: Aizvietot botu sarakstu

en: Send File
lv: Sūtīt failu

en: Incorrect file format
lv: Nepareizs faila formāts

en: Error importing bots list : %s
lv: Kļūda importējot botu sarakstu : %s

en: bots list imported successfully
lv: Botu saraksts importēts veiksmīgi

en: Error creating temporary file
lv: Kļūda izveidojot pagaidu failu

en: Error opening connection to %s
lv: Kļūda savienojoties ar %s

en: Error sending request to %s
lv: Kļūda sūtot pieprasījumu %s

en: Server returned error %s for %s
lv: Serveris atgrieza kļūdu %s priekš %s

en: Error reading data from %s : %s
lv: Lasīšanas kļūda no %s : %s

en: Error extracting IP-to-country database: %s
lv: Kļūda atpakojot IP-to-country datubāzi: %s

en: Unsupported file type : %s
lv: Faila tips %s netiek atbalstīts

en: can't update ip-to-country database, read-only directory : %s
lv: Nevar jaunināt IP-to-country datubāzi, mape %s ir 'Tikai lasāms' ('read-only) režīmā

en: can't update ip-to-country database, read-only file : %s
lv: nevar jaunināt IP-to-country datubāzi, fails %s ir 'Tikai lasāms' ('read-only) režīmā

en: Error installing new IP-to-country database
lv: kļūda uzstādot jauno IP-to-country datubāzi

en: Successfuly updated IP-to-country database
lv: IP-to-country datubāze ir veiksmīgi jaunināta

en: Error updating version file : %s
lv: kļūda atjauninot versijas failu: %s

en: Create administrator user
lv: Izveidot administratoru

en: You need to create an administrator user for FireStats.
lv: Lai lietotu FireStats, ir jāizveido administrators

en: The administrator has full control over FireStats, and will be able to create other users/administrators from the administration interface
lv: Administratoram ir pilnas kontroles tiesības pār FireStats, kā arī tas var veidot jaunus lietotājus vai administratorus

en: User name
lv: Lietotājvārds

en: Verify password
lv: Pārbaudīt paroli

en: Create user
lv: Izveidot lietotāju

en: Database status
lv: Datubāzes stāvoklis

en: Upgrade to database version %d
lv: Jaunināt datubāzes versiju uz %d

en: Open diagnostics page
lv: Atvērt diagnostikas lapu

en: Configuration source : %s
lv: Konfigurācijas avots : %s

en: To use wordpress database, click this button.
lv: Lai lietotu Wordpress datubāzi, spied šeit

en: FireStats database configuration will be lost.
lv: FireStats datubāzes iestatījumi tiks zaudēti.

en: Use Wordpress database
lv: Lietot Wordpress datubāzi

en: To perform one of the following actions:
lv: Lai veiktu vienu no sekojošām darbībām:

en: Attach to an existing FireStats installation
lv: Pievienoties jau esošai FireStats datubāzei

en: Install FireStats into an existing database
lv: Instalēt FireStats jau esošā datubāzē

en: Create a new database and install FireStats there
lv: Izveidot jaunu datubāzi un instalēt FireStats tajā

en: Follow instructions in the help
lv: Sekojiet instrukcijām 'Palīdzība' sadaļā

en: Database host
lv: Datubāzes serveris

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Database user name
lv: Datubāzes lietotājvārds

en: Database password
lv: Datubāzes parole

en: Tables prefix
lv: Datubāzes prefikss

en: Test connection
lv: Pārbaudīt savienojumu

en: Click to install and switch to new FireStats tables
lv: Instalēt un parslēgties uz jaunajām FireStats tabulām

en: Install tables
lv: Instalēt tabulas

en: Click to use this FireStats database
lv: Lietot šo FireStats datubāzi

en: Use this database
lv: Lieto šo datu bāzi

en: To create a new database, an administrator user should be used in the above fields.
lv: Lai izveidotu jaunu datubāzi, laukos ir jāievada administratora dati

en: However, For security reason, it is recommended not to use a database administrator user for day to day operations.
lv: Drošības apsvērumu dēļ nav ieteicams lietota administratora kontu ikdienas vajadzībām

en: Enter new user name and password for FireStats, this user will only have access to the FireStats database
lv: Ievadi jaunu lietotājvārdu un paroli. Šim lietotājam būs piekļuve tikai FireStats datubāzei

en: If you will not specify user and password the Admin user and password will be used.
lv: Ja nenorādīsi lietotāja vārdu un paroli, tad pēc noklusējuma tiks lietots administratora vārds un parole

en: FireStats User name
lv: FireStats lietotājvārds

en: FireStats password
lv: FireStats parole

en: Create database
lv: Izveidot datubāzi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Attach to an existing FireStats database
lv: Pievienoties jau esošai FireStats datubāzei

en: Enter the parameters in the table, press %s, and then %s.
lv: Ievadi tabulā nepieciešamos parametrus, nospied %s un pēc tam %s.

en: Enter the parameters into the table, <u>you need to enter a database administrator user</u>. press %s, and then enter FireStats database user and password, and finally press %s.
lv: Ievadi tabulā nepieciešamos parametrus, <u> ir jāievada tabulas administratora lietotājvārds un parole </u>. Nospied %s un ievadi FireStats tabulas lietotājvārdu un paroli. Pēc tam nospied %s.

en: Options
lv: Iespējas

en: Select language
lv: Izvēlies valodu

en: Save
lv: Saglabāt

en: How to translate to a new language
lv: Kā izveidot jaunu tulkojumu?

en: Select your time zone
lv: Izvēlies laika zonu

en: Time zone selection requires %s or newer
lv: Laika zonas izvēlei ir jābūt %s vai jaunākai

en: Select WHOIS provider
lv: Izvēlēties WHOIS provaideru

en: Exclude hits
lv: Neiekļaut klikšķus

en: Purge excluded records stored in the database
lv: No datubāzes izmest neiekļaujamos klikšķus

en: Purge
lv: Izmest

en: User agent
lv: Neuzskaitīt klikšķus no:

en: Automatic update
lv: Automātiskā atjaunināšana

en: Update now
lv: Atjaunināt tagad

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: IP address
lv: IP adrese

en: URL/Referrer
lv:  Links / pārsūtītājs

en: Compact old data
lv: Arhivēt vecos datus

en: %s compact data older than %s
lv: %s arhivēt datus, kas ir vecāki par %s

en: Automatic version check
lv: Automātiska jauninājumu pārbaude

en: Automatically check if there is a new version of FireStats (recommended)
lv: Automātiski pārbauda, vai ir jaunākas FireStats versijas (ieteicams)

en: Hits processing mode
lv: Klikšķu apstrādes režīms

en: This section allow you to modify the way FireStats handles incoming hits. it is useful to fine tune FireStats for sites with very high load.
lv: Šī sadaļa ļauj administrēt veidu, kā FireStats apstrādā ienākošos kliķšķus. Ir lietderīgi pievērst uzmanību saitiem ar lielu apmeklētāju noslodzi.

en: MySQL 5.0 or newer is required for faster processing modes
lv: Lai nodrošinātu ātrāku datu apstrādi ir nepieciešams MySQL 5.0 vai jaunāks

en: IP-to-country database
lv: IP-to-country datubāze

en: IP-to-country database version : %s
lv: IP-to-country datubāzes versija: %s

en: Automatically check if there is a new version of IP-to-country database
lv: Automātiski pārbauda, vai ir jaunāka IP-to-country datubāzes versija

en: Update IP-to-country database now (only if needed)
lv: Atjaunināt IP-to-country datubāzi (vienīgi, ja nepieciešams)

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Automatically
lv: Automātiski

en: Manually
lv: Pašrocīgi

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlies kā

en: One week
lv: nedēļu

en: Two weeks
lv: divām nedēļām

en: One month
lv: mēnesi

en: Two months
lv: diviem mēnešiem

en: Three months
lv: trijiem mēnešiem

en: Half a year
lv: pusgadu

en: One year
lv: gadu

en: Two years
lv: diviem gadiem

en: Process immediately (Slow)
lv: Apstrādāt uzreiz (lēni)

en: Buffer hits (Fast)
lv: Paturēt buferatmiņā (ātri)

en: Manage sites
lv: Saitu administrēšana

en: Search
lv: Meklēt

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Warning, you can really mess things up from here, be careful!
lv: Uzmanību. Esi prātīgs, te tiešām daudz ko var salaist grīstē!

en: FireStats can collect statistics from multiple sites (on the same server).
lv: FireStats var vākt statistiku no dažādiem saitiem (tikai uz viena servera)

en: The site need to be registered in the sites table
lv: Saitam jābūt reģistrētam Saitu tabulā

en: The site should be configured to use its ID when reporting a hit, click on the help button next to the site you created for more information
lv: Kad tiek uzskaitīti klikšķi, saitam jābūt konfigurētam lietot tā ID. Spied uz saita palīdzības pogas, lai saņemtu papildus informāciju

en: Click %s for more information
lv: Lai uzzinātu ko vairāk, spied %s

en: Refresh statistics
lv: Atjaunināt statistiku

en: Not a positive number :
lv: Nav pozitīvs skaitlis:

en: Auto refresh every
lv: Atjaunināt ik

en: minutes
lv: minūtes

en: Apply
lv: Pielietot

en: Status
lv: Stāvoklis

en: Last 24 hours
lv: pēdējās 24 stundas

en: Since midnight
lv: no pusnakts

en: Visits
lv: Apmeklējumi:

en: RSS Subscribers
lv: Parakstījušies uz barotnēm (RSS)

en: Recent referrers
lv: Apmeklētāji nākuši no:

en: Show at most %s items for the last %s days, sorted by %s
lv: Parādīt %s vienības par pēdējām %s dienām. Grupēt: %s

en: Search terms
lv: Meklēšanas pieprasījumi

en: Show at most %s search terms for %s
lv: Parādīt %s meklējuma pieparasījumus par: %s

en: Start date:
lv: Sākuma datums:

en: End date:
lv: Beigu datums:

en: Recent popular pages
lv: Populārākās lapas

en: Show at most %s items for the last %s days
lv: Parādīt %s vienības par %s pēdējām dienām

en: Browsers
lv: Pārlūkprogrammas

en: Show items for the last %s days
lv: Parādīt vienības par %s pēdējām dienām

en: Operating systems
lv: Operētājsistēmas

en: Countries
lv: Valstis

en: Hits table
lv: Klikšķu tabula

en: Number of hits to show
lv: Klikšķu skaits, ko parādīt

en: Previous page
lv: Iepriekšējā lapa

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Filter
lv: Filtrs

en: Newest first
lv: Jaunākie vispirms

en: Most hits first
lv: Populārākie vispirms

en: the last 24 hours
lv: pēdējās 24 stundas

en: the last week
lv: nedēļu

en: the last month
lv: pēdējo mēnesi

en: the three months
lv: pēdējiem 3 mēnešiem

en: the last six months
lv: pēdējiem 6 pēnešiem

en: the last year
lv: gadu

en: all time
lv: visu laiku

en: time range
lv: norādīt laika sprīdi

en: Tools
lv: Instrumenti

en: This section contains various tools
lv: Šī sadaļa satur dažādus instrumentus

en: I agree to send system information
lv: Jā, es piekrītu sūtīt informāciju par sistēmu

en: Diagnostics
lv: Diagnostika

en: System diagnostics page
lv: Sistēmas diagnostikas lapa

en: Open
lv: Atvērt

en: PHP Version
lv: PHP versija

en: MySQL Version
lv: MySQL versija

en: Memory limit
lv: Atmiņas ierobežojums

en: Database cache
lv: Datubāzes kešatmiņa

en: The following section can recalculate different aspects of the database. you don't normally need to use it.
lv: Šeit var atjaunināt / pārstrādāt dažādus datubāzes parametrus. Parasti šo funkciju nav nepieciešams veikt.

en: Recalculate country codes
lv: Apstrādā valstu kodus

en: Rebuild database cache
lv: Atjaunina datubāzes kešatmiņu

en: Recalculate search engine terms
lv: Apstrādā meklēšanas pieprasījumus

en: Manage users
lv: Lietotāju administrēšana

en: You can manage users here
lv: Te tu vari administrēt lietotājus

en: Statistics widget
lv: Statistikas sīkrīks

en: You can configure the sidebar widgets from %s
lv: Vari konfigurēt sānu joslas sīkrīku paneli no %s

en: The statistics widget requires the %s plugin for optimal usage.
lv: Statistikas sīkrīka optimālai darbībai ir nepieciešams %s spraudnis

en: Widgets
lv: Sīkrīki

en: You can also manually add the following code to your theme sidebar:
lv: Vari arī pašrocīgi sānu sīkrīku joslai ievietot sekojošu kodu:

en: Comments icons
lv: Komentāru ikoniņas

en: Add flag icon to comments
lv: Pievienot karoga ikonu komentāros

en: Add browser and operating system icons to comments
lv: Komentāriem pievienot pārlūkprogrammas un sistēmas ikonas

en: Blog footer
lv: Bloga kājene

en: Add FireStats footer to blog
lv: Pievienot blogam FireStats kājeni

en: Show statistics in footer
lv: Parādīt statistiku kājenē

en: Excluded users
lv: Neiekļautie lietotāji

en: WordPress users selected here will not be counted in the statistics
lv: Šeit atlasītie WordPress lietotāji netiks iekļauti statistikā:

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Select the minimum user role that can access FireStats (Only administrators can manage FireStats)
lv: Izvēlies lietotāja minimālo lomu, kam būs piekļuve pie FireStats (Tikai administrators var veikt izmaiņas FireStats)

en: Administrator
lv: Administrators

en: Editor
lv: Redaktors

en: Author
lv: Autors

en: Contributor
lv: Atbalstītājs

en: Subscriber
lv: Parakstītājs

en: Advanced
lv: Papildus

en: WordPress site ID, every hit From this blog is recorded with this as the source Site ID
lv: WordPress saita ID numurs. Katrs klikšķis no šī blogaa iir iereģistrēts ar to ID numuru, kāds tas ir pamata saitam

en: This should be the same ID as the Site ID in the sites table. you don't normally need to change this.
lv: Te ir jābūt tam pašam ID numuram, kāds tas ir Saitu ID tabulā. Parasti to nav vajadzības mainīt

en: This will update the titles of the blog posts inside FireStats, you don't normally need to use it
lv: Tas apstrādās bloga rakstu virsrakstus FireStats ievaros. Parasti šo funkciju nav vajadzības lietot

en: Recalculating matching bots
lv: Apstrādā vienādos botus

en: Recalculating matching IP addresses
lv: Apstrādā vienādās IP adreses

en: Recalculating matching urls
lv: Apstrādā vienādās adreses

en: FireStats is under maintenance, please try again later
lv: FireStats tiek veikta profilakse. Mēģini vēlreiz vēlāk

en: Statistics
lv: Statistika

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: WordPress settings
lv: Wordpress iestatījumi

en: Database
lv: Datubāze

en: Users management
lv: Lietotāju administrēšana

en: Sites management
lv: Saitu administrēšana

en: FireStats tools
lv: FireStats instrumenti

en: System test
lv: Sistēmas pārbaude

en: Reset password
lv: Nodzēst paroli

en: Done, took %s second
lv: Pabeigts, tas aizņēma %s sekundi /es

en: %d seconds ago
lv: %d sekundes atpakaļ

en: One minute ago
lv: vienu minūti atpakaļ

en: %d minutes ago
lv: %d minūtes atpakaļ

en: one hour ago
lv: vienu stundu atpakaļ

en: %d hours ago
lv: %d stunadas atpakaļ

en: One day ago
lv: vienu dienu atpakaļ

en: %d days ago
lv: %d dienas atpakaļ

en: One week ago
lv: vienu nedēļu atpakaļ

en: %d weeks ago
lv: %d nedēļas atpakaļ

en: %d months ago
lv: %d mēnešus atpakaļ

en: One year ago
lv: vienu gadu atpakaļ

en: %d years ago
lv: %d gadus atpakaļ

en: Failed to check version at %s, reason : %s
lv: Nav iespējams pārbaudīt versiju %s. Iemesls: %s

en: A new version of the IP-to-country database is available! you can update it from the settings tab
lv: Ir pieejama jaunāka IP-to-country datubāze! Vari mēģināt to jaunināt 'Iestatījumi' sadaļā

en: Version %s is available! click %s for more info
lv: Ir pieejama versija %s ! Papildus informācija - %s

en: Error opening %s
lv: Kļūda atverot %s

en: Exclude IP address
lv: Neiekļaut IP adresi:

en: Single
lv: Viena

en: Range
lv: Diapazons

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Range start
lv: Diapazona sākums

en: Range end
lv: Diapazona beigas

en: Close
lv: Aizvērt

en: Exclude URL or referrer
lv: Neiekļaut statistikā pāradresācijas no saita:

en: Excluded url/referrer
lv: Statistikā neiekļaujamie saiti (pāradresētāji):

en: Yes (Recommended)
lv: Jā (ieteicams)

en: No
lv: Nē

en: Compacting old data
lv: Kompresē vecos datus

en: FireStats can tranform old data to a more compact form,
lv: FireStats var pārveidot vecos datus daudz kompaktākā formā,

en: This will reduce storage size and improve performance at the cost of losing some information which is not essential.
lv: Tas samazinās nepieciešamo vietu uz diska, un palielinās veiktspēju uz ne pārāk vērtīgas informācijas rēķina to zaudējot.

en: it is highly recommended that you allow FireStats to do this automatically.
lv: Ļoti vēlams ļaut FireStats to veikt automātiski

en: Click %s if you would like FireStats to automatically compact data older than %s days
lv: Spied %s, ja vēlies, lai FireStats automātiski arhivētu datus, kas ir vecāki par %s dienām

en: Click %s if you want to compact data manually or change compacting options (From the Settings tab)
lv: Spied %s, ja vēlies datus arhivēt pašrocīgi, vai arī mainīt arhivēšanas iespējas (Iestatījumu sadaļa)

en: Delete site
lv: Dzēst saitu

en: This will delete this site from the database, the operation is irreversible!
lv: Saita dati tiks izdzēsti no datubāzes, tas būs neatgriezeniski!

en: What do you want to do with the site hits?
lv: Ko tu vēlies darīt ar saita statistiku?

en: Delete all the hits
lv: Dzēst arī visu statistiku

en: Transfer the hits to another site
lv: Pārcelt to uz citu saitu

en: Enter an existing site ID to transfer the hits to
lv: Ievadi saita ID, uz kuru vēlies pārcelt statistiku

en: No such user
lv: Lietotājs nav atrasts

en: Delete user
lv: Dzēst lietotāju

en: You can help by sending anonymous system information that will help make better decisions about new features.
lv: Tu vari palīdzēt izlemt, kādas iespējas pievienot, un kā šo produktu uzlabot sūtot anonīmu informāciju par sistēmu

en: You can change this later from the Tools tab
lv: Tu vari to vēlāk mainīt 'Instrumenti' sadaļā

en: Do you agree to send anonymous system information?
lv: Vai piekrīti sūtīt anonīmu atskaiti par savu sistēmu?

en: Sure, send system information
lv: Protams, sūtīt sistēmas informāciju

en: Nope, don't send
lv: Nē, nesūtīt

en: Even though FireStats is free, it takes a lot of time and hard work to develop and maintain.
lv: Kaut arī FireStats ir bezmaksas, tajā ir ieguldīts daudz laika un darba lai to izveidotu un uzturētu.

en: If you like FireStats and would like to show your support for the hard work I put into it, You can make a small Donation. Even a $5 donation would be greatly appreciated.
lv: Ja tev patīk FireStats, Tu vari ar ziedojumiem atbalstīt mūs šajā grūtajā darbā. Mēs augstu novērtēsim pat 5$

en: Yeah, I want to help
lv: Jā, es vēlos palīdzēt

en: Nah, go away
lv: Nē! Pazūdi

en: Maybe later
lv: Varbūt vēlāk

en: Already donated
lv: Jau esmu ziedojis

en: All sites
lv: Visiem saitiem

en: Specific sites
lv: Atsevišķiem saitiem

en: Edit user
lv: Labot lietotāju

en: Create a new user
lv: Izveidot jaunu lietotāju

en: New password (Optional)
lv: Jauna parole (nav obligāti)

en: Verify new password
lv: Jaunās paroles pārbaude

en: User can access statistics from
lv: Lietotājam ir piekļuve statistikai

en: Comma separated list of allowed site ids (example : 1,4,6)
lv: Ar komatu atdali atļauto (pieejamo) saitu ID numurus (piemēram: 1,4,6)

en: Edit site
lv: Labot saitu

en: Create a new site
lv: Izveidot jaunu saitu

en: Baseline page views
lv: Lapas sākuma statistika

en: Baseline visitors
lv: Lapas apmeklētāju sākuma statistika:

en: Message
lv: Paziņojums

en: This page will allow you to change the password of any user in FireStats.
lv: Šī lapa ļauj mainīt katra FireStats lietotāja paroli.

en: For security reasons, you must first edit the file %s
lv: Drošības iemeslu dēļ, vispirms vajag rediģēt failu: %s

en: and change the line %s to %s and then refresh this page.
lv: un mainīt rindu %s uz %s e. Pēc tam nepiesiešams atjaunināt šo lapu

en: Don't forget to change it back when you are done.
lv: Kad esi pabeidzis, neaizmirsti to samainīt atpakaļ

en: IMPORTANT
lv: SVARĪGI

en: You can request an password reset email from here. If it does not work or you don't know your username or email, you can also change your password using the %s
lv: Tu vari pieprasīt paroles atiestatīšanas e-pastu. Ja tas nedarbojas vai arī tu nezini lietotājvārdu vai e-pastu, vari nomainīt paroli lietojot %s

en: Emergency user management page
lv: Ārkārtas lietotāju administrēšanas lapa

en: A user with this username and email was not found
lv: Lietotājs ar tādu vārdu un e-pastu netika atrasts

en: FireStats password recovery
lv: FireStats paroles atjaunošana

en: Click %s to change your FireStats password, this link will work for a short time
lv: Spied %s lai nomainītu savu FireStats paroli. Šis links darbojas tikai īsu brīdi

en: Email sent
lv: E-pasts nosūtīts

en: Failed to send email
lv: E-pastu nebija iespējams nosūtīt

en: Failed, maybe too much time have passed since you generated the email? %s
lv: Neizdevās. Varbūt ir pagājis pārāk ilgs laiks, kopš e-pats tika nosūtīts? %s

en: try again
lv: mēģini vēlreiz

en: New password
lv: Jauna parole

en: Change password
lv: Nomainīt paroli

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Send password reset email
lv: Nosūtīt paroles atiestatīšanas e-pastu
